رفتن به بالا

«میلکان بخوان ، بیشتر بدان»

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • سه شنبه ۲۷ مهر ۱۴۰۰
  • الثلاثاء ۱۲ ربيع أول ۱۴۴۳
  • 2021 Tuesday 19 October

معاون سیاسی امنیتی اجتماعی استانداری گفت: از نمایندگان استان در مجلس شورای اسلامی انتظار داریم برای ارتقای شاخص های توسعه ای استان از تمامی ظرفیت های استانی و ملی استفاده نمایند که امکان خدمت رسانی بیشتر به مردم فراهم شود.   به گزارش میلکان آنلاین ؛ حسین خوش اقبال در جلسه شورای معاونین استانداری که […]

معاون سیاسی امنیتی اجتماعی استانداری گفت: از نمایندگان استان در مجلس شورای اسلامی انتظار داریم برای ارتقای شاخص های توسعه ای استان از تمامی ظرفیت های استانی و ملی استفاده نمایند که امکان خدمت رسانی بیشتر به مردم فراهم شود.

 

به گزارش میلکان آنلاین ؛ حسین خوش اقبال در جلسه شورای معاونین استانداری که با حضور ابراهیم عزیزی نماینده مردم کرمانشاه در مجلس شورای اسلامی برگزار شد؛ اظهار داشت: مجموعه مدیران استان از نمایندگان توقع دارند که در سال پایانی دولت حداکثر همراهی و همدلی را برای خدمت به مردم و تسریع در روند توسعه استان داشته باشند و در زمینه رشد شاخص های کلان توسعه حمایت ویژه ای را شاهد باشیم.

وی به مشکلات مردم به دلیل تحریم های ظالمانه و بحران کرونا اشاره داشت و افزود: علی رغم وجود بحران های متعدد روند توسعه و پیشرفت استان تداوم داشته و در ادامه نیز با همفکری بیشتر نمایندگان مجلس و همراهی همه مسوولین و مشارکت مردم این مسیر را تا تحقق اهداف پیش بینی شده و تقویت روحیه امید در جامعه ادامه خواهیم داد.

معاون سیاسی استانداری تصریح کرد: در انتخاب و انتصاب مدیران طبق قانون اختیارات  با قوه مجریه است ودر سایر امور نیز می توانیم با همفکری و همراهی نمایندگان مجلس در قالب تیمی واحد و همدل به گونه ای پیش برویم که مشکلات مردم کمتر شود.

خوش اقبال در ادامه به ضرورت بهره مندی از ظرفیت فکری و تعامل اندیشه ای با سرمایه های اجتماعی، تشکل های مردم نهاد، احزاب و رسانه ها برای حل مشکلات فراروی توسعه اشاره داشت و بیان کرد: در مقابله با کرونا امروز رفتارمردم بسیار پراهمیت است و از همه توقع داریم با استفاده از تمامی توان در فرهنگ سازی و کنترل بیماری کرونا همیاری داشته باشند.

 

اخبار مرتبط

نظرات