رفتن به بالا

«میلکان بخوان ، بیشتر بدان»

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • یکشنبه ۲ آبان ۱۴۰۰
  • الأحد ۱۷ ربيع أول ۱۴۴۳
  • 2021 Sunday 24 October

استاندار کرمانشاه در بازدید از چند پروژه شهری از جمله پیاده راه پارکینگ شهرداری شهر کرمانشاه گفت: در این پروژه به حقوق شهروندی احترام گذاشته شده است.   به گزارش میلکان آنلاین نقل ایرنا؛ هوشنگ بازوند عصر چهارشنبه به همراه شهردار و جمعی از مدیران از پروژه‌های پیاده‌روسازی پارکینگ شهرداری، ساماندهی حاشیه رودخانه آبشوران، پیاده […]

استاندار کرمانشاه در بازدید از چند پروژه شهری از جمله پیاده راه پارکینگ شهرداری شهر کرمانشاه گفت: در این پروژه به حقوق شهروندی احترام گذاشته شده است.

 

به گزارش میلکان آنلاین نقل ایرنا؛ هوشنگ بازوند عصر چهارشنبه به همراه شهردار و جمعی از مدیران از پروژه‌های پیاده‌روسازی پارکینگ شهرداری، ساماندهی حاشیه رودخانه آبشوران، پیاده راه سراب قنبر و آسفالت محله های آقاجان و زورآباد بازدید کرد.

بازوند، آسفالت و ایجاد فضای سبز در حاشیه رودخانه آبشوران را مطالبه جدی مردم این محلات دانست و گفت: این کار بر روی ارزش افزوده املاک حاشیه آبشوران موثر بوده است.

وی ایجاد پیاده‌راه در سراب قنبر را نیز ارزشمند توصیف کرد و گفت: وقتی صحبت از کلانشهر می‌شود باید شاهد اجرای طرح‌های نو شهری باشیم.

آسفالت محله‌های آقاجان و زورآباد دیگر طرحی بود که استاندار کرمانشاه به آن اشاره کرد و گفت: به دلیل سختی تردد ماشین آلات در این محلات، آسفالت به سختی و با دست انجام شده است.

بازوند بیان داشت: برای آسفالت این محلات از از ۱۱۵ هزار تن آسفالت استفاده شده، ضمن اینکه شهرداری ۵۰ هزار تن آسفالت در محلات فقیرنشین را در دستور کار دارد.

کلانشهر کرمانشاه یک میلیون نفر از جمعیت ۲ میلیون نفری استان را در خود جای داده است.

شهرداری در قالب هشت منطقه شهری به شهروندان این کلانشهر خدمات ارائه می‌دهد.

اخبار مرتبط

نظرات