رفتن به بالا

«میلکان بخوان ، بیشتر بدان»

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • چهارشنبه ۲۸ مهر ۱۴۰۰
  • الأربعاء ۱۳ ربيع أول ۱۴۴۳
  • 2021 Wednesday 20 October

مدیرکل بهزیستی استان کرمانشاه گفت: با پیگیری‌های انجام شده در استان تاکنون ۱۷۴۹ واحد واکسن آنفولانزا به مراکز نگهداری سالمندان، اعصاب و روان، جسمی حرکتی و ذهنی اختصاص داده شده که ۱۰۰ درصد آن به مددجویان و پرسنل شاغل در آن مراکز تزریق شد. به گزارش میلکان آنلاین، دکتر فرحناز محمدی مدیرکل بهزیستی استان کرمانشاه […]

مدیرکل بهزیستی استان کرمانشاه گفت: با پیگیری‌های انجام شده در استان تاکنون ۱۷۴۹ واحد واکسن آنفولانزا به مراکز نگهداری سالمندان، اعصاب و روان، جسمی حرکتی و ذهنی اختصاص داده شده که ۱۰۰ درصد آن به مددجویان و پرسنل شاغل در آن مراکز تزریق شد.

به گزارش میلکان آنلاین، دکتر فرحناز محمدی مدیرکل بهزیستی استان کرمانشاه از آغاز  تزریق واکسن آنفولانزا در مراکز نگهداری و مراقبتی شبانه‌روزی بهزیستی استان کرمانشاه با هماهنگی کارشناسان مرکز بهداشت خبر داد.

وی افزود: با پیگیرهای انجام شده در استان تاکنون ۱۷۴۹ واحد واکسن آنفولانزا به مراکز نگهداری سالمندان، اعصاب و روان، جسمی حرکتی و ذهنی اختصاص داده شده که ۱۰۰ درصد آن به مددجویان و پرسنل شاغل در آن مراکز تزریق شده است.

به گفته مدیرکل بهزیستی استان کرمانشاه، ۲۸۲ واحد واکسن به مراکز شبه خانواده و دیگر مراکز حوزه اجتماعی اختصاص یافته که هم اکنون در حال انجام است.

اخبار مرتبط

نظرات