رفتن به بالا

«میلکان بخوان ، بیشتر بدان»

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • پنجشنبه ۶ آبان ۱۴۰۰
  • الخميس ۲۱ ربيع أول ۱۴۴۳
  • 2021 Thursday 28 October

 فرمانده انتظامی استان از کشف یک محموله قاچاق شامل پارچه و برف پاکن خودرو در شهر کرمانشاه به ارزش ۶ میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال خبر داد. به گزارش میلکان آنلاین ، سردار “علی اکبر جاویدان” اظهار داشت: پس از اطلاع پلیس امنیت عمومی شهرستان “کرمانشاه” مبنی بر تخلیه بار قاچاق در یکی از مناطق […]

 فرمانده انتظامی استان از کشف یک محموله قاچاق شامل پارچه و برف پاکن خودرو در شهر کرمانشاه به ارزش ۶ میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال خبر داد.

به گزارش میلکان آنلاین ، سردار “علی اکبر جاویدان” اظهار داشت: پس از اطلاع پلیس امنیت عمومی شهرستان “کرمانشاه” مبنی بر تخلیه بار قاچاق در یکی از مناطق حاشیه ای شهر، رسیدگی به موضوع در دستور کار قرار گرفت.

وی ادامه داد: ماموران با انجام تحقیقات لازم موفق به کشف محل تخلیه بار شده و پس از هماهنگی با مقام قضائی نسبت به انجام بازرسی از آنجا اقدام کردند.

سردار جاویدان افزود: در این بازرسی ۶۳ طاقه پارچه به همراه ۵ هزار و ۵۰۰ عدد تیغه و لاستیک برف پاکن قاچاق که طبق نظر کارشناسان ارزش آن به ۶ میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال می رسید، کشف شد.

فرمانده انتظامی استان کرمانشاه همچنین از دستگیری ۳ نفر در این رابطه و معرفی آنها به دستگاه قضائی جهت صدور احکام لازم خبر داد.

وی در پایان مبارزه با پدیده قاچاق را از مهمترین برنامه های پلیس کرمانشاه برشمرد و گفت: ارزش ریالی پرونده های قاچاق کشف شده در ۶ ماهه امسال نسبت به مدت مشابه سال قبل ۲۲۴ درصد رشد داشته است.

اخبار مرتبط

نظرات