رفتن به بالا

«میلکان بخوان ، بیشتر بدان»

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • یکشنبه ۲۵ مهر ۱۴۰۰
  • الأحد ۱۰ ربيع أول ۱۴۴۳
  • 2021 Sunday 17 October

 فرمانده انتظامی استان گفت: با تلاش پلیس “جوانرود”، ۷۲ دستگاه ماینر (دستگاه استخراج ارز دیجیتال) به ارزش ۱۰ میلیارد ریال در این شهرستان کشف شد. به گزارش میلکان آنلاین، سردار “علی اکبر جاویدان” اظهار داشت: پس از اطلاع پلیس آگاهی جوانرود از وجود تعداد زیادی ماینر غیرمجاز در مسیر این شهرستان به کوزران و استفاده […]

 فرمانده انتظامی استان گفت: با تلاش پلیس “جوانرود”، ۷۲ دستگاه ماینر (دستگاه استخراج ارز دیجیتال) به ارزش ۱۰ میلیارد ریال در این شهرستان کشف شد.

به گزارش میلکان آنلاین، سردار “علی اکبر جاویدان” اظهار داشت: پس از اطلاع پلیس آگاهی جوانرود از وجود تعداد زیادی ماینر غیرمجاز در مسیر این شهرستان به کوزران و استفاده غیرقانونی از آنها، رسیدگی به موضوع در دستور کار قرار گرفت.

وی افزود: کاراگاهان با انجام کارهای اطلاعاتی موفق به شناسایی محل نگهداری ماینرها شده و پس از هماهنگی با مقام قضائی نسبت به بازرسی های لازم اقدام کردند.

سردار جاویدان تصریح کرد: در این بازرسی ۷۲ دستگاه ماینر که طبق نظر کارشناسان ارزش آنها به ۱۰ میلیارد ریال می رسید کشف شد.

فرمانده انتظامی استان کرمانشاه در پایان از دستگیری یک نفر در این رابطه و معرفی وی به دستگاه قضائی جهت صدور حکم لازم خبر داد.

اخبار مرتبط

نظرات