رفتن به بالا

«میلکان بخوان ، بیشتر بدان»

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • یکشنبه ۲ آبان ۱۴۰۰
  • الأحد ۱۷ ربيع أول ۱۴۴۳
  • 2021 Sunday 24 October

استاندار کرمانشاه در دیداری با معاون سازمان برنامه و بودجه مصوبات سفر دکتر نوبخت به کرمانشاه شامل تخصیص اعتبار به پروژه های مهم استان و حمایت از واحدهای تولیدی را پیگیری کرد. به گزارش میلکان آنلاین ؛ هوشنگ بازوند امروز(۲۱ مهرماه) به منظور پیگیری مصوبات سفر دکتر نوبخت معاون رییس جمهور به کرمانشاه شامل تخصیص […]

استاندار کرمانشاه در دیداری با معاون سازمان برنامه و بودجه مصوبات سفر دکتر نوبخت به کرمانشاه شامل تخصیص اعتبار به پروژه های مهم استان و حمایت از واحدهای تولیدی را پیگیری کرد.

به گزارش میلکان آنلاین ؛ هوشنگ بازوند امروز(۲۱ مهرماه) به منظور پیگیری مصوبات سفر دکتر نوبخت معاون رییس جمهور به کرمانشاه شامل تخصیص اعتبار برای پروژه های مهم استان و تسهیلات حمایتی مصوب برای واحدهای تولیدی و تخصیص اعتبار برای مرکز فرهنگی شهدای گیلانغرب و باغ موزه دفاع مقدس با دکتر پورمحمدی معاون سازمان برنامه و بودجه دیدار کرد.

در این دیدار که دکتر وفایی رییس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان نیز حضور داشت؛ مقرر شد برای تکمیل پروژه آبرسانی به شهر کرمانشاه امسال ۴۵ میلیارد تومان تخصیص اعتبار از مازاد قانون بودجه در سال ۹۹ درنظر گرفته شود  و باقیمانده نیز تا سقف ۸۷ میلیارد تومان تامین و تا پایان سال ابلاغ شود.

همچنین برای پرداخت مطالبات جهاد نصر بخصوص حقوق کارگران ۴۰ میلیارد تومان به دستگاههای اجرایی ذیربط ابلاغ و برای باغ موزه دفاع مقدس کرمانشاه و مرکز فرهنگی شهدای گیلانغرب نیز اعتبار لازم مصوب و درنظر گرفته شد.

در ادامه این جلسه مصوب شد که برای تکمیل سالن شش هزار نفری ولایت در دهکده المپیک ۲۰ میلیارد تومان از طرف سازمان برنامه و بودجه به وزارت ورزش و جوانان ابلاغ شود.

لازم به ذکر است در این جلسه تخصیص ماده ۱۲ و اعتبار برای تفاهم نامه صدا و سیما به منظور تکمیل طرح سیگنال رسانی نیز از محل اعتبارات متمرکز پیگیری شد.

اخبار مرتبط

نظرات