رفتن به بالا

«میلکان بخوان ، بیشتر بدان»

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • شنبه ۱ آبان ۱۴۰۰
  • السبت ۱۶ ربيع أول ۱۴۴۳
  • 2021 Saturday 23 October
مدیرکل آموزش و پرورش کرمانشاه:

گزارشی از فوت دانش آموزان به دلیل کرونا نداشته‌ایم

مدیرکل آموزش و پرورش استان کرمانشاه گفت: تاکنون هیچ گزارشی از سوی دانشگاه علوم پزشکی در خصوص ابتلا و یا فوت دانش اموزان به دلیل کرونا نداشته‌ایم. به گزارش میلکان آنلاین به نقل از ایسنا ؛ مجید یزدان‌پناه ، در خصوص شیوع کرونا بین دانش‎‌آموزان استان، گفت: تاکنون هیچ گزارش رسمی از سوی دانشگاه علوم […]

مدیرکل آموزش و پرورش استان کرمانشاه گفت: تاکنون هیچ گزارشی از سوی دانشگاه علوم پزشکی در خصوص ابتلا و یا فوت دانش اموزان به دلیل کرونا نداشته‌ایم.

به گزارش میلکان آنلاین به نقل از ایسنا ؛ مجید یزدان‌پناه ، در خصوص شیوع کرونا بین دانش‎‌آموزان استان، گفت: تاکنون هیچ گزارش رسمی از سوی دانشگاه علوم پزشکی مبنی بر کرونایی شدن و یا فوت دانش آموزی به علت کرونا در استان دریافت نکرده‌ایم.

یزدان پناه گفت: هرچند ممکن است ابتلای دانش‌آموزان به کرونا به ما گزارش نشود، اما اگر خدای نکرده دانش‌آموزی در استان در اثر کرونا فوت کند، قطعا گزارش آن را دریافت خواهیم کرد.

مدیر کل آموزش و پرورش استان کرمانشاه در ادامه با اشاره به تعطیلی مدارس استان در دو هفته گذشته به دلیل قرمز بودن وضعیت استان از حیث شیوع کرونا بر اساس تصمیم ستاد کرونای استان، گفت: برای بازگشایی مدارس تابع ستاد کرونای استانی هستیم و هر زمان این ستاد تصمیم به بازگشایی مدارس بگیرد، سریعا نسبت به تداوم آموزش حضوری دانش آموزان اقدام خواهد شد.

وی اضافه کرد: پیشنهاد بازگشایی مدارس در مناطق روستایی و عشایری که تعداد کمی دانش آموز دارند را با رعایت فاصله گذاری اجتماعی و پروتکل‌های بهداشتی داریم که این موضوع را در جلسه ستاد کرونای استان مطرح خواهیم کرد.

کرونا آمار دانش‌آموزان بازمانده از تحصیل کرمانشاه را بالا نبرده است

وی سپس با اشاره به ثبت نام ۱۰۰ درصدی دانش‌آموزان استان در مدارس، گفت: به صراحت می گویم امسال بر اساس آمارهای موجود تعداد دانش‌آموزان استان نسبت به برآوردها و در مقایسه با سال تحصیلی گذشته تغییری نداشته و این یعنی کرونا دانش‌آموزان را بازمانده از تحصیلی نکرده است.

یزدان‌پناه اضافه کرد: نگران هستیم تعطیلی‌ها دانش‌آموزان را به سمت بازمانده از تحصیل شدن ببرد، هرچند با وجود جهت‌گیری آموزش‌ها به سمت آموزش‌های مجازی، تلویزیونی، خودآموزها و… بعید است دانش آموزان به سمت بازمانده از تحصیل شدن بروند.

وی با اشاره به ضروت جلوگیری از بازمانده از تحصیل شدن دانش آموزان، ادامه داد: در تلاشیم تا اگر دانش آموزی در نقطه ای از استان به هر دلیل بازمانده از تحصیل شده او را به فرآیند تعلیم و تربیت بازگردانیم.

اخبار مرتبط

نظرات