رفتن به بالا

«میلکان بخوان ، بیشتر بدان»

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • سه شنبه ۲۷ مهر ۱۴۰۰
  • الثلاثاء ۱۲ ربيع أول ۱۴۴۳
  • 2021 Tuesday 19 October

 فرمانده انتظامی “سنقروکلیایی” گفت: با تلاش ماموران انتظامی شهرستان ۲۶۴ راس گوسفند قاچاق کشف و ۲ نفر هم دستگیر شدند. به گزارش میلکان آنلاین؛ سرهنگ “غضبان احمدی فرد” اظهار داشت: ماموران انتظامی سنقروکلیایی حین گشت زنی در ورودی شهرستان به ۲ دستگاه کامیون و وانت نیسان که با دیدن گشت خودرویی پلیس مسیر خود را […]

 فرمانده انتظامی “سنقروکلیایی” گفت: با تلاش ماموران انتظامی شهرستان ۲۶۴ راس گوسفند قاچاق کشف و ۲ نفر هم دستگیر شدند.

به گزارش میلکان آنلاین؛ سرهنگ “غضبان احمدی فرد” اظهار داشت: ماموران انتظامی سنقروکلیایی حین گشت زنی در ورودی شهرستان به ۲ دستگاه کامیون و وانت نیسان که با دیدن گشت خودرویی پلیس مسیر خود را به سمت جاده های فرعی تغییر دادند، مشکوک شدند.

وی با بیان اینکه ماموران با دیدن این صحنه به تعقیب خودروها پرداخته و پس از طی مسافتی آن ها را توقیف و نسبت به انجام بازرسی های لازم اقدام کردند، تصریح کرد: در جریان این بازرسی ها از کامیون ۲۲۹ راس و از خودروی نیسان نیز ۳۵ راس گوسفند قاچاق کشف شد.

فرمانده انتظامی شهرستان “سنقروکلیایی” در ادامه، ارزش احشام قاچاق کشف شده را طبق نظر کارشناسان ۶ میلیارد ریال ذکر کرد و با اشاره به انتقال خودروهای توقیفی به پارکینگ، از دستگیری ۲ نفر در این رابطه و معرفی آنها به دستگاه قضائی برای صدور احکام لازم خبر داد.

اخبار مرتبط

نظرات