رفتن به بالا

«میلکان بخوان ، بیشتر بدان»

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • پنجشنبه ۶ آبان ۱۴۰۰
  • الخميس ۲۱ ربيع أول ۱۴۴۳
  • 2021 Thursday 28 October

مدیر امور شعب صندوق قرض الحسنه امداد ولایت استان کرمانشاه گفت: در شش ماهه نخست امسال چهار هزار و ۳۰۴ فقره وام قرض الحسنه با اعتبار بیش از ۴۱ میلیارد و ۳۷۱ میلیون تومان به نیازمندان کرمانشاهی پرداخت شده است. به گزارش میلکان آنلاین، غلامعلی عسگری، مدیر امور شعب صندوق قرض الحسنه امداد ولایت استان […]

مدیر امور شعب صندوق قرض الحسنه امداد ولایت استان کرمانشاه گفت: در شش ماهه نخست امسال چهار هزار و ۳۰۴ فقره وام قرض الحسنه با اعتبار بیش از ۴۱ میلیارد و ۳۷۱ میلیون تومان به نیازمندان کرمانشاهی پرداخت شده است.

به گزارش میلکان آنلاین، غلامعلی عسگری، مدیر امور شعب صندوق قرض الحسنه امداد ولایت استان کرمانشاه گفت: این صندوق در سرفصل های اشتغال، کارگشایی، ودیعه، خرید و احداث مسکن به متقاضیان واجدالشرایط وام قرض الحسنه پرداخت می کند.

عسگری عنوان کرد: در شش ماهه نخست امسال چهار هزار و ۳۰۴ فقره وام قرض الحسنه به نیازمندان کرمانشاهی پرداخت شده است.

وی عنوان کرد: ۴۱ میلیارد و ۳۷۱ میلیون تومان اعتبار برای پرداخت این میزان وام اختصاص داده شده است.

مدیر امور شعب صندوق قرض الحسنه امداد ولایت استان کرمانشاه ادامه داد: دو هزار و ۶۹۱ فقره از وام های پرداختی در نیمه نخست امسال با اعتبار ۲۴ میلیارد و ۲۷۰ میلیون تومان از محل اعتبارات امداد و سپرده های مشتریان خیر تامین و پرداخت شده است.

غلامعلی عسگری عنوان کرد: همچنین هزار و ۶۱۳ فقره وام پرداختی در این مدت نیز از محل اعتبارات بنیاد مستضعفان برای تامین ودیعه مسکن نیازمندان، بنیاد علوی به منظور حمایت و کارگشایی از مشکلات خانواده های مددجو و بانک قرض الحسنه مهر به منظور ایجاد اشتغال، تامین ودیعه مسکن و کارگشایی تامین شده است.

عسگری با یادآوری اینکه صندوق قرض‌الحسنه امداد ولایت خدمات بانکداری اسلامی را به نیازمندان ارائه می‌کند، بیان کرد: سپرده‌گذاری در صندوق امداد ولایت برای عموم مردم آزاد است و سپرده‌گذاران هر زمانی که بخواهند می‌توانند نسبت به خروج و یا افزایش سپرده‌های خود اقدام کنند.

اخبار مرتبط

نظرات