رفتن به بالا

«میلکان بخوان ، بیشتر بدان»

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • پنجشنبه ۶ آبان ۱۴۰۰
  • الخميس ۲۱ ربيع أول ۱۴۴۳
  • 2021 Thursday 28 October

دکتر فرحناز محمدی مدیر کل بهزیستی استان کرمانشاه در پیامی، روز جهانی و هفته‌ ملی کودک را تبریک گفت. به گزارش میلکان آنلاین، دکتر فرحناز محمدی مدیر کل بهزیستی استان کرمانشاه در پیامی، روز جهانی و هفته‌ ملی کودک را تبریک گفت. در این پیام آمده است: هفته ملی کودک فرصتی برای حمایت طلبی و […]

دکتر فرحناز محمدی مدیر کل بهزیستی استان کرمانشاه در پیامی، روز جهانی و هفته‌ ملی کودک را تبریک گفت.

به گزارش میلکان آنلاین، دکتر فرحناز محمدی مدیر کل بهزیستی استان کرمانشاه در پیامی، روز جهانی و هفته‌ ملی کودک را تبریک گفت.

در این پیام آمده است:

هفته ملی کودک فرصتی برای حمایت طلبی و حساس سازی جامعه نسبت به دوران کودکی و نگاه ویژه به کودکان به عنوان سرمایه های ملی و آینده سازان ایران اسلامی است.

این روز بهانه‌ای برای ورود به جهان کودکان و زمان مناسبی است برای یادآوری توجه به نیازهای روحی و هر رویکرد موثری که منتهی به رشد شخصیت و پرورش فکری آنان شود.

لذا فرصت را مغتنم می شماریم و به مناسبت فرا رسیدن روز جهانی کودک با شعار ” آینده را باید ساخت ” در کنار کودکانمان خواهیم بود.

فرزندان عزیزم، فرصت باهم بودن در دوران کودکی، تجربه زندگی پر تلاش بر اساس رشته های مستحکم محبت و مودت تا اوج شکوه یک ملت در طول تاریخ است.

ما بزرگترها دست های خود را هر روز، بارها و بارها به سوی آسمان و به درگاه آفریدگار خوبی ها بالا می بریم و برای شما نور چشمان و امیدان امروز و فردایمان دعا می کنیم تا قدمهایتان محکم و اراده هایتان استوارتر و خردمندانه آینده کشور عزیزمان را به تصویر کشیده و نغمه مهر و ایمان سردهید. این روز زیبا که امید آفرین روزهای آینده است برشما عزیزان گرامی باد.

اخبار مرتبط

نظرات