رفتن به بالا

«میلکان بخوان ، بیشتر بدان»

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • پنجشنبه ۶ آبان ۱۴۰۰
  • الخميس ۲۱ ربيع أول ۱۴۴۳
  • 2021 Thursday 28 October

عضو نویسنده کانون استان کرمانشاه برگزیده مهرواره منطقه‌ای داستان زائر به میزبانی کانون پرورش فکری استان ایلام شد.  به گزارش میلکان آنلاین، عضو نویسنده کانون این استان برگزیده مهرواره منطقه‌ای داستان زائر شد. بر همین‌ اساس، «شکیبا فرخی» با داستان دعوت از کانون پرورش فکری استان کرمانشاه  به انتخاب اعضای هیأت داوران و پس از بررسی […]

عضو نویسنده کانون استان کرمانشاه برگزیده مهرواره منطقه‌ای داستان زائر به میزبانی کانون پرورش فکری استان ایلام شد.

 به گزارش میلکان آنلاین، عضو نویسنده کانون این استان برگزیده مهرواره منطقه‌ای داستان زائر شد.

بر همین‌ اساس، «شکیبا فرخی» با داستان دعوت از کانون پرورش فکری استان کرمانشاه  به انتخاب اعضای هیأت داوران و پس از بررسی نزدیک به ۱۰۲ عنوان اثر نوشته شده توسط اعضای کودک و نوجوان منطقه غرب کشور به عنوان داستان برگزیده این مهرواره معرفی شد.

در بیانیه هیئت داوران مهرواره منطقه‌ای داستان زایر آمده است:
با یاد خداوند مهربان
مهرواره زائر را می توان دعوتی از کودکان و نوجوانان ایران تا روایت های صادقانه و تجربه زیسته خود را از یک اتفاق اجتماعی مذهبی دانست.کودکان و نوجوانان غرب کشور پس از دریافت این دعوت قرار بوده تا نسبت شخصی و زیسته ی خودشان را با زیارت کربلا و آداب آن بنویسند.
آثار رسیده به دبیرخانه ، نشان از اشتیاق و علاقه گسترده کودکان و نوجوانان به ادبیات داستانی و روایی دارد و مجموع این داستانها شیفتگی و ارادت آنها به امام حسین (ع) را نشان می دهد. شیفتگی ای که از متن بیرون زده و با این گستره و تنوع زاویه دید ما را به یک اتفاق واحد می رساند؛ اتفاق وحدت در عین کثرت.

دراین مهرواره، استان‌های منطقه دو کشور (کردستان، لرستان، همدان، قم، مرکزی، کرمانشاه و ایلام) شرکت داشتند.

اخبار مرتبط

نظرات