رفتن به بالا

«میلکان بخوان ، بیشتر بدان»

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • یکشنبه ۲۵ مهر ۱۴۰۰
  • الأحد ۱۰ ربيع أول ۱۴۴۳
  • 2021 Sunday 17 October

  در نشست ستاد دانشگاهی مقابله با کرونا مطرح شد:امسال واکسن های آنفلوانزا در دو بخش به معاونت بهداشتی دانشگاه تحویل گردیده است. به گزارش میلکان آنلاین شکیبا معاون بهداشتی گفت : بخش اول که حدود ۱۳ هزار دُز می باشد به بیمارستانها و مراکز بهداشتی درمانی استان تحویل داده شد. وی افزود: با توجه […]

 

در نشست ستاد دانشگاهی مقابله با کرونا مطرح شد:امسال واکسن های آنفلوانزا در دو بخش به
معاونت بهداشتی دانشگاه تحویل گردیده است.

به گزارش میلکان آنلاین شکیبا معاون بهداشتی گفت : بخش اول که حدود ۱۳ هزار دُز می باشد به بیمارستانها و مراکز بهداشتی درمانی استان تحویل داده شد.

وی افزود: با توجه به پیگیری های انجام شده تمام بیمارستانهای دولتی واکسن را دریافت نموده اند و در بیمارستان ها و مراکز بهداشتی درمانی در شهرستانها نیز واکسن تزریق و در سامانه سیب نیز ثبت شده است.

شکیبا ادامه داد: بر اساس ارزیابی های صورت گرفته در معاونت بهداشتی وزارت بهداشت، در هفته گذشته، استان کرمانشاه بالاترین میزان تزریق واکسن را در کشور داشته است.

وی  تصریح کرد: بخش دوم واکسن آنفولانزا نیز روز گذشته دریافت شد و قرار است در روزهای آینده واکسن به بیمارستان های بخش خصوصی و نظامی نیز تحویل گردد و توزیع واکسن در بهزیستی و سرای سالمندان تا هفته آینده انجام خواهد شد.

وی تاکید کرد: همچنین در روزهای آتی واکسن در اختیار بیماران خاص و مادران باردار نیز قرار خواهد گرفت و جانبازان بالای ۵۰ درصد و جانبازان شیمیایی نیز برای دریافت واکسن در اولیت خواهند بود.

معاوت بهداشتی دانشگاه  توضیح داد: با توجه به افزایش موارد بستری مبتلا به کرونا در استان و کاهش میزان رعایت پروتکل های بهداشتی در هفته های اخیر، نظارت بیشتری بر رعایت پروتکل ها خواهیم داشت و در این زمینه قرار است شهرداری کرمانشاه نیز همکاری موثرتری داشته باشد.

وی در پایان گفت: اما با توجه به بررسی های صورت گرفته استفاده از ماسک در استان در روزهای اخیر بیشتر شده که نقش رسانه ها و در خصوص اجرا و رعایت پروتکل ها در این رابطه بسیار تاثیرگذار بوده است.

 

اخبار مرتبط

نظرات