رفتن به بالا

«میلکان بخوان ، بیشتر بدان»

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • پنجشنبه ۶ آبان ۱۴۰۰
  • الخميس ۲۱ ربيع أول ۱۴۴۳
  • 2021 Thursday 28 October

استاندار کرمانشاه در ادامه برنامه های هفته دفاع مقدس و به منظور تجلیل از نیروهای مرز دار ارتش، سپاه و مرزبانی و مرزبانان غیور، امروز (۹ مهرماه) از پاسگاه‌های نوار مرزی استان کرمانشاه بازدید کرد. به گزارش میلکان آنلاین ؛ « هوشنگ بازوند» در حاشیه این بازدید که با همراهی معاون سیاسی و امنیتی استانداری، […]

استاندار کرمانشاه در ادامه برنامه های هفته دفاع مقدس و به منظور تجلیل از نیروهای مرز دار ارتش، سپاه و مرزبانی و مرزبانان غیور، امروز (۹ مهرماه) از پاسگاه‌های نوار مرزی استان کرمانشاه بازدید کرد.

به گزارش میلکان آنلاین ؛ « هوشنگ بازوند» در حاشیه این بازدید که با همراهی معاون سیاسی و امنیتی استانداری، فرماندهان نظامی و انتظامی استان، مدیرکل حوزه استاندار، مدیران کل راه و شهرسازی، راهداری و توزیع برق انجام شد؛ اظهار داشت: رزمندگان دلاور ما در این شرایط سخت و دشوار جان خود را در طبق اخلاص گذاشته اند و از مرزهای کشور پاسداری می کنند تا ما با آسایش و خیال راحت زندگی کنیم.

وی یادآور شد: مردم عزیز ایران همیشه و در همه حال قدردان این از خودگذشتگی ها و  ایثارگری‌ها بوده اند.

استاندار کرمانشاه عنوان کرد: در این ارتفاعات صعب العبور، اقدامات نادر و کم سابقه ای در حوزه راه سازی صورت گرفته است که از توان امکانات معمول اداره راه خارج است و عملاً این مسیرها با شکافتن سنگ ها باز شده است.

وی افزود: برخی از این پاسگاه‌ها در ایام زلزله آسیب دیدند که خوشبختانه همگی به شکل مناسبی ترمیم شده‌اند.

بازوند عنوان کرد: ایجاد امنیت در مرزها و فراهم کردن زیرساخت ها، عمران و آبادانی را برای منطقه به ارمغان آورده و به رفاه مردم کمک کرده است.

اخبار مرتبط

نظرات