رفتن به بالا

«میلکان بخوان ، بیشتر بدان»

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • دوشنبه ۲۶ مهر ۱۴۰۰
  • الإثنين ۱۱ ربيع أول ۱۴۴۳
  • 2021 Monday 18 October

مدیرعامل سازمان حمل و نقل مسافر شهر کرمانشاه بر نظارت بیشتر بر فعالیت رانندگان حمل و نقل عمومی در زمینه استفاده از ماسک تاکید کرد . به گزارش میلکان آنلاین؛ سجادسلیمانی اظهار داشت: بنا بر آمارهای اعلام شده متاسفانه در روزهای اخیر با تشدید اپیدمی ویروس کرونا شاهدافزایش تعداد ابتلا به بیماری کرونا هستیم که […]

مدیرعامل سازمان حمل و نقل مسافر شهر کرمانشاه بر نظارت بیشتر بر فعالیت رانندگان حمل و نقل عمومی در زمینه استفاده از ماسک تاکید کرد .

به گزارش میلکان آنلاین؛ سجادسلیمانی اظهار داشت: بنا بر آمارهای اعلام شده متاسفانه در روزهای اخیر با تشدید اپیدمی ویروس کرونا شاهدافزایش تعداد ابتلا به بیماری کرونا هستیم که ناشی از عدم استفاده از ماسک و رعایت نکردن توصیه های  بهداشتی از سوی شهروندان است.

وی افزود: از همین رو به دلیل حفظ سلامت تاکسیرانان و مسافران و قطع زنجیره ابتلا به کرونا این سازمان‌همچون سابق با عزمی جدی تر ضمن نظارت بر لزوم استفاده تاکسیرانان از ماسک و رعایت کامل پروتکل های بهداشتی تعداد ۲۳دستگاه خودروی رانندگان تاکسی که به توصیه و هشدارهای سازمان توجه لازم را نداشتند توقیف و اعمال قانون شدند.

اخبار مرتبط

نظرات