رفتن به بالا

«میلکان بخوان ، بیشتر بدان»

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • پنجشنبه ۶ آبان ۱۴۰۰
  • الخميس ۲۱ ربيع أول ۱۴۴۳
  • 2021 Thursday 28 October

استاندار کرمانشاه از پیگیری سه امتیاز برای کرمانشاه در جریان سفر رییس جمعیت هلال احمر به استان خبر داد و گفت: ایجاد مرکز آموزش امدادگری و مرکز تجهیزات هلال احمر غرب کشور و نیز تاسیس داروخانه هلال احمر در کرمانشاه سه درخواست و پیگیری ما از دکتر همتی است. به گزارش میلکان آنلاین؛ « هوشنگ […]

استاندار کرمانشاه از پیگیری سه امتیاز برای کرمانشاه در جریان سفر رییس جمعیت هلال احمر به استان خبر داد و گفت: ایجاد مرکز آموزش امدادگری و مرکز تجهیزات هلال احمر غرب کشور و نیز تاسیس داروخانه هلال احمر در کرمانشاه سه درخواست و پیگیری ما از دکتر همتی است.

به گزارش میلکان آنلاین؛ « هوشنگ بازوند» امروز در حاشیه افتتاح مرکز توانبخشی و ارتوپدی فنی هلال احمر استان کرمانشاه افزود: ما از رییس جمعیت هلال احمر تقاضا داریم که با توجه به نیاز استان های غرب کشور و شرایط  مناسب کرمانشاه، مرکز آموزش امدادگری هلال احمرهای غرب کشور در این استان راه اندازی شود تا امکان خدمات دهی به استان‌های همدان، لرستان، ایلام و کردستان هم فراهم شود.

او همچنین با اشاره به پرحادثه بودن غرب کشور از جمله احتمال تکرار سیل و زلزله، گفت: لازم است مرکز تجهیزات هلال احمر غرب کشور در کرمانشاه دایر و تجهیزات فعلی افزایش پیدا کند.

بازوند به تجارب متعدد استان کرمانشاه در مدیریت زلزله و خدمت رسانی به زلزله زدگان و سیل زدگان اشاره و اظهارداشت: این استان می تواند میزبان مناسبی برای مرکز تجهیزات هلال احمر های غرب کشور باشد.

استاندار کرمانشاه در پایان گفت: درخواست دیگر ما از رییس جمعیت هلال احمر تاسیس داروخانه هلال احمر در کرمانشاه با هدف رفع نیازهای بخش زیادی از بیماران است.

رییس جمعیت هلال احمر در سفری یک روزه به کرمانشاه ضمن بازدید از مرکز آموزش های تخصصی هلال احمر، ۶۸ خانه هلال احمر روستایی و یک مرکز توانبخشی را افتتاح کرد و در جلسه ستاد پیشگیری، هماهنگی و فرماندهی عملیات پاسخ به بحران استان کرمانشاه شرکت کرد.

اخبار مرتبط

نظرات