رفتن به بالا

«میلکان بخوان ، بیشتر بدان»

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • سه شنبه ۲۷ مهر ۱۴۰۰
  • الثلاثاء ۱۲ ربيع أول ۱۴۴۳
  • 2021 Tuesday 19 October

مدیرکل بهزیستی استان کرمانشاه گفت:کرمانشاه جزو استان های پیشرو در امر فرزندخواندگی است که انجام هرگونه فرزندخواندگی با توجه به وضعیت کودکان و با همکاری دادگستری صورت می‌گیرد. به گزارش میلکان آنلاین، کمیته فرزندخواندگی بهزیستی استان کرمانشاه به ریاست دکتر محمدی مدیرکل بهزیستی استان و با حضور معاون امور اجتماعی و کارشناسان مربوطه در محل […]

مدیرکل بهزیستی استان کرمانشاه گفت:کرمانشاه جزو استان های پیشرو در امر فرزندخواندگی است که انجام هرگونه فرزندخواندگی با توجه به وضعیت کودکان و با همکاری دادگستری صورت می‌گیرد.

به گزارش میلکان آنلاین، کمیته فرزندخواندگی بهزیستی استان کرمانشاه به ریاست دکتر محمدی مدیرکل بهزیستی استان و با حضور معاون امور اجتماعی و کارشناسان مربوطه در محل سالن جلسات حوزه مدیرکل بهزیستی استان برگزار شد.

دکتر فرحناز محمدی مدیرکل بهزیستی استان در این کمیته اظهار داشت:سازمان بهزیستی متولی در امور سرپرستی کودکان بی‌سرپرست ،بدسرپرست و فرزندخواندگی است و تمام اقدامات و هماهنگی‌های مربوطه از طریق این سازمان به عمل می‌آید.

وی تصریح کرد:کرمانشاه جزو استان های پیشرو در امر فرزندخواندگی است که انجام هرگونه فرزندخواندگی با توجه به وضعیت کودکان و با همکاری دادگستری صورت می‌گیرد.

اخبار مرتبط

نظرات