رفتن به بالا

«میلکان بخوان ، بیشتر بدان»

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • سه شنبه ۲۷ مهر ۱۴۰۰
  • الثلاثاء ۱۲ ربيع أول ۱۴۴۳
  • 2021 Tuesday 19 October

 مدیرکل حفاظت محیط زیست استان کرمانشاه گفت: کرمانشاه از ابتدای امسال تاکنون ۱۰۶ روز پاک را پشت سر گذاشته است. به گزارش میلکان آنلاین به نقل از ایسنا ؛فریدون یاوری  با بیان اینکه خوشبختانه وضعیت هوای کرمانشاه در نیمه اول امسال از نظر آلودگی ریزگردها مناسب بود، افزود: در این مدت فقط یک روز ناسالم […]

 مدیرکل حفاظت محیط زیست استان کرمانشاه گفت: کرمانشاه از ابتدای امسال تاکنون ۱۰۶ روز پاک را پشت سر گذاشته است.

به گزارش میلکان آنلاین به نقل از ایسنا ؛فریدون یاوری  با بیان اینکه خوشبختانه وضعیت هوای کرمانشاه در نیمه اول امسال از نظر آلودگی ریزگردها مناسب بود، افزود: در این مدت فقط یک روز ناسالم و غیراستاندارد را پشت سر گذاشتیم که مربوط به اریبهشت ماه بود و در وضعیت هشدار قرار گرفتیم.

وی ادامه داد: در نیمه اول امسال، کرمانشاه ۱۰۶ روز هوای پاک و ۷۹ روز را هم با هوای با کیفیت سالم سپری کرد.

مدیرکل محیط زیست استان کرمانشاه دلیل پاک بودن عمده روزهای کرمانشاه در نیمه امسال را بارندگی‌های خوب گذشته اعلام کرد و یادآور شد: امیدواریم در نیمه دوم امسال نیز وضعیت استاندرد بودن هوا به همین شکل پیش برود.

یاوری با بیان اینکه ۹ ایستگاه سنجش کیفی آلودگی هوا مستقر در سطح استان بصورت ۲۴ ساعته و آنلاین پارامترهای آلودگی هوا را اندازه گیری می‌کنند، تاکید کرد: با اعتباراتی که برای تجهیز و ارتقا سیستم این ایستگاه‌ها در نظر گرفتیم، هم اکنون همه آنها بدون وقفه در مدار هستند.

اخبار مرتبط

نظرات