رفتن به بالا

«میلکان بخوان ، بیشتر بدان»

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • سه شنبه ۲۷ مهر ۱۴۰۰
  • الثلاثاء ۱۲ ربيع أول ۱۴۴۳
  • 2021 Tuesday 19 October

 فرمانده انتظامی استان گفت: با تلاش ماموران پلیس امنیت اقتصادی ۲۵ هزار کیلو پودر پنیر قاچاق به ارزش ۵ میلیارد ریال در شهرستان “قصرشیرین” کشف شد. به گزارش میلکان آنلاین، سردار “علی اکبر جاویدان” اظهار داشت: ماموران پلیس امنیت اقتصادی حین گشت زنی در گمرک “پرویزخان” به یک دستگاه کامیون که در حال تخلیه بار […]

 فرمانده انتظامی استان گفت: با تلاش ماموران پلیس امنیت اقتصادی ۲۵ هزار کیلو پودر پنیر قاچاق به ارزش ۵ میلیارد ریال در شهرستان “قصرشیرین” کشف شد.

به گزارش میلکان آنلاین، سردار “علی اکبر جاویدان” اظهار داشت: ماموران پلیس امنیت اقتصادی حین گشت زنی در گمرک “پرویزخان” به یک دستگاه کامیون که در حال تخلیه بار بود مشکوک و برای بررسی بر سر صحنه حضور یافتند.

وی ادامه داد: ماموران در بازرسی های انجام گرفته موفق به کشف ۱۲۵۰ کیسه ۲۰ کیلویی پودر پنیر قاچاق جمعا به وزن ۲۵ تن که طبق نظر کارشناسان ارزش آن به ۵ میلیارد ریال می رسید، شدند.

سردار جاویدان خاطرنشان کرد: در همین راستا علاوه بر توقیف کامیون، یک نفر نیز دستگیر و برای صدور حکم لازم تحویل مراجع قضائی شد.

فرمانده انتظامی استان کرمانشاه در پایان و با اشاره به رشد ۲۶ درصدی کشفیات قاچاق طی ۶ ماه سپری شده از سال، مبارزه با این پدیده را از مهمترین برنامه ها و اولویت های پلیس برشمرد.

اخبار مرتبط

نظرات