رفتن به بالا

«میلکان بخوان ، بیشتر بدان»

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • شنبه ۱ آبان ۱۴۰۰
  • السبت ۱۶ ربيع أول ۱۴۴۳
  • 2021 Saturday 23 October

در دیدار نماینده مردم شهرستان های سرپل ذهاب، گیلان غرب و قصر شیرین در مجلس شورای اسلامی با رییس دانشگاه و چند نفر از معاونان و مدیران دانشگاه ، در خصوص وضعیت منطقه، مسایل بودجه ای دانشگاه ، نیروی انسانی و … بحث و تبادل نظر شد. به گزارش میلکان آنلاین؛  شهریار حیدری نماینده مردم […]

در دیدار نماینده مردم شهرستان های سرپل ذهاب، گیلان غرب و قصر شیرین در مجلس شورای اسلامی با رییس دانشگاه و چند نفر از معاونان و مدیران دانشگاه ، در خصوص وضعیت منطقه، مسایل بودجه ای دانشگاه ، نیروی انسانی و … بحث و تبادل نظر شد.

به گزارش میلکان آنلاین؛  شهریار حیدری نماینده مردم شهرستان های سرپل ذهاب، گیلان غرب و قصر شیرین در مجلس شورای اسلامی:‌در زمان شیوع بیماری کرونا ، قدردان زحمات کادر سلامت استان در مدیریت و کنترل این بیماری هستم.

وی افزود: همچنین از حمایت های رییس و معاونین دانشگاه برای تجهیز و توسعه بیشتر مناطق زلزله زده سپاسگزارم.

حیدری گفت :پیشرفت پردیس دانشگاه و اختصاص بودجه بیشتر به آن را در مجلس پیگیری خواهیم کرد.

و در ادامه مرادی رییس دانشگاه گفت: دانشگاه مصمم به رعایت عدالت در توزیع امکانات و نیروهای انسانی و کاهش شکاف های موجود است.

وی افزود:قدردان پیگیری های نمایندگان محترم مجلس برای پیشبرد بهداشت و درمان استان هستیم.و مسایل مناطق زلزله زده با جدیت پیگیری شده و در رفع نیازهای این مناطق تمام تلاش خود را بکار می بندیم.

 

اخبار مرتبط

نظرات