رفتن به بالا

«میلکان بخوان ، بیشتر بدان»

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • چهارشنبه ۵ آبان ۱۴۰۰
  • الأربعاء ۲۰ ربيع أول ۱۴۴۳
  • 2021 Wednesday 27 October
سفر رییس سازمان برنامه و بودجه کشور به كرمانشاه

افتتاح ۲ هزار مسکونی بازسازی شده ناشی از سیل

طي مراسمي با حضور رييس سازمان برنامه و بودجه كشور و استاندار كرمانشاه آیین افتتاح ۲۰۰۰ واحد مسکونی بازسازی شده ناشی از سیل و بهره برداری از ۷۵ هزارمین واحد بهسازی وبازسازی شده مسکن روستایی در استان کرمانشاه برگزار شد.   به گزارش میلکان آنلاین؛ آیین افتتاح ۲۰۰۰ واحد مسکونی بازسازی شده ناشی از سیل […]

طي مراسمي با حضور رييس سازمان برنامه و بودجه كشور و استاندار كرمانشاه آیین افتتاح ۲۰۰۰ واحد مسکونی بازسازی شده ناشی از سیل و بهره برداری از ۷۵ هزارمین واحد بهسازی وبازسازی شده مسکن روستایی در استان کرمانشاه برگزار شد.

 

به گزارش میلکان آنلاین؛ آیین افتتاح ۲۰۰۰ واحد مسکونی بازسازی شده ناشی از سیل و بهره برداری از ۷۵ هزارمین واحد بهسازی وبازسازی شده مسکن روستایی در استان کرمانشاه (۳مهرماه) با حضور دکتر نوبخت معاون محترم رئیس جمهور، استاندار کرمانشاه، مهندس تابش رئیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی، نماینده مردم هرسین، صحنه و کنگاور در مجلس شورای اسلامی، مدیرکل بنیاد مسکن و  مسوولین استانی و شهرستانی در روستای فراش هرسین برگزار شد.

همچنين قابل ذكر است؛ در جلسه شورای برنامه‌ریزی و توسعه و اقتصاد مقاومتی استان،  تفاهم نامه احداث ۲ هزار واحد مسکونی برای خانواده های تحت پوشش کمیته امداد و بهزیستی توسط سازمان برنامه و بودجه، بنیاد مسکن انقلاب اسلامی و استانداری کرمانشاه امضاء شد.

 

اخبار مرتبط

نظرات