رفتن به بالا

«میلکان بخوان ، بیشتر بدان»

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • سه شنبه ۲۷ مهر ۱۴۰۰
  • الثلاثاء ۱۲ ربيع أول ۱۴۴۳
  • 2021 Tuesday 19 October

معاون توسعه مشارکت های مردمی کمیته امداد استان کرمانشاه با بیان اینکه شور عاطفه ها از ۲۲ شهریور ماه آغاز و تا ۱۱ مهر ماه ادامه خواهد داشت، گفت: کرمانشاهیان خیر در ۹ روز ابتدایی این شور مذهبی ملی بیش از چهار میلیارد و ۵۳۰ میلیون تومان به دانش آموزان نیازمند کمک کردند. به گزارش […]

معاون توسعه مشارکت های مردمی کمیته امداد استان کرمانشاه با بیان اینکه شور عاطفه ها از ۲۲ شهریور ماه آغاز و تا ۱۱ مهر ماه ادامه خواهد داشت، گفت: کرمانشاهیان خیر در ۹ روز ابتدایی این شور مذهبی ملی بیش از چهار میلیارد و ۵۳۰ میلیون تومان به دانش آموزان نیازمند کمک کردند.

به گزارش میلکان آنلاین، غلامرضا نصوری، معاون توسعه مشارکت های مردمی کمیته امداد استان کرمانشاه در نشست خبری با اصحاب رسانه استان، گفت: امسال شور عاطفه ها طی روزهای ۲۲ شهریور تا ۱۱ مهر ماه همزمان با سراسر کشور برگزار می شود.

نصوری بیان اینکه کرمانشاهیان خیر در شور عاطفه های سال گذشته شش میلیارد و ۵۷۳ میلیون تومان به دانش آموزان نیازمند اهدا کردند، گفت: پیش بینی می شود میزان کمک های مردمی در شور عاطفه های امسال به هفت میلیارد و ۲۳۰ میلیون تومان برسد.

وی با یادآوری اینکه از ابتدای شور عاطفه های سال جاری تاکنون ۶۰ درصد از این پیش بینی با کمک های بی دریغ خیران نیک اندیش تحقق یافته است، تاکید کرد: کرمانشاهیان خیر در ۹ روز ابتدایی این شور مذهبی ملی بیش از چهار میلیارد و ۵۳۰ میلیون تومان به دانش آموزان نیازمند کمک کردند.

معاون توسعه مشارکت های مردمی کمیته امداد استان کرمانشاه در ادامه با اشاره به اینکه ۴۸۰ میلیون تومان از کمک های جمع آوری در شور عاطفه های سال ۹۹ نقدی و باقی کالا بوده است، عنوان کرد: امیدواریم امسال خیران نیکوکار در شور عاطفه ها کمک های خود را به منظور تامین نیازهای آموزش غیرحضوری دانش آموزان نیازمند به ویژه تبلت به صورت نقدی به این نهاد اهدا کنند.

غلامرضا نصوری همچنین به مسیرها و درگاه های پرداخت در شور عاطفه ها اشاره و بیان کرد: ۱۱۰ پایگاه حضوری و چهار درگاه غیرحضوری آماده دریافت کمک های خیران کرمانشاهی در شور عاطفه های سال جاری است.

نصوری تاکید کرد: مراجعه به سایت الکترونیکی www.emdad.ir ، شماره گیری کدهای  #۱۴* و #۰۸۳*۸۸۷۷* از طریق تلفن های همراه و واریز وجوه نقدی به شماره کارت مجازی ۹۶۲۷-۹۹۹۳-۹۹۱۸-۶۰۳۷ نزد بانک ملی از درگاه های غیرحضوری این نهاد به شمار می رود که خیران می توانند کمک های نقدی خود را از طریق این درگاه ها به دست نیازمندان برسانند.

شایسته ذکر است؛ شور عاطفه های سالجاری با شعارهای همدل می شویم در تامین مایحتاج تحصیلی دانش آموزان و همچنین همدل می شویم برای مهربانی در مهر برگزار می شود

اخبار مرتبط

نظرات