رفتن به بالا

«میلکان بخوان ، بیشتر بدان»

تعداد اخبار امروز : 16 خبر


  • سه شنبه ۸ مهر ۱۳۹۹
  • الثلاثاء ۱۱ صفر ۱۴۴۲
  • 2020 Tuesday 29 September
اوقات شرعی

معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری کرمانشاه گفت که لازم است در مبارزه با موادمخدر،حساسیت عمومی برانگیخته شود که با چه خطر بزرگی روبرو هستند.   به گزارش میلکان آنلاین ؛ “حسین خوش اقبال” در شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان که در سرسرای تدبیر استانداری برگزار شد با اشاره به گزارش های ارائه […]

معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری کرمانشاه گفت که لازم است در مبارزه با موادمخدر،حساسیت عمومی برانگیخته شود که با چه خطر بزرگی روبرو هستند.

 

به گزارش میلکان آنلاین ؛ “حسین خوش اقبال” در شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان که در سرسرای تدبیر استانداری برگزار شد با اشاره به گزارش های ارائه شده اظهار داشت: اقدامات پر زحمتی از سوی دستگاههای مسئول در مبارزه با مواد مخدر در استان انجام شده که نیازمند تقویت و همراهی ظرفیت دیگر دستگاهها در استان است.

معاون استاندار کرمانشاه خاطرنشان کرد: تمام کار مبارزه با مواد مخدر در مقابله خلاصه نمی شود و  اقدامات فرهنگی نیز ضرورت کار مبارزه است.

وی تاکید کرد: لازم است که کمیته های ستاد همگام با هم کار مبارزه را پیش ببرند و اولویت بندی سیاست در شورای هماهنگی تعیین شو

اخبار مرتبط

نظرات