رفتن به بالا

«میلکان بخوان ، بیشتر بدان»

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • یکشنبه ۲۵ مهر ۱۴۰۰
  • الأحد ۱۰ ربيع أول ۱۴۴۳
  • 2021 Sunday 17 October

فرمانده انتظامی استان از کشف ۶۴ دستگاه لوازم خانگی قاچاق به ارزش ۶ میلیارد ریال در شهرستان “اسلام آبادغرب” خبر داد. به گزارش میلکان آنلاین، سردار “علی اکبر جاویدان” اظهار داشت: ماموران پاسگاه حمیل و کارآگاهان پلیس آگاهی اسلام آبادغرب حین کنترل خودروهای عبوری به ۳ دستگاه کامیون که با دیدن خودروی پلیس مسیر خود […]

فرمانده انتظامی استان از کشف ۶۴ دستگاه لوازم خانگی قاچاق به ارزش ۶ میلیارد ریال در شهرستان “اسلام آبادغرب” خبر داد.

به گزارش میلکان آنلاین، سردار “علی اکبر جاویدان” اظهار داشت: ماموران پاسگاه حمیل و کارآگاهان پلیس آگاهی اسلام آبادغرب حین کنترل خودروهای عبوری به ۳ دستگاه کامیون که با دیدن خودروی پلیس مسیر خود را به صورت ناگهانی تغییر دادند، مشکوک شدند.

وی ادامه داد: ماموران با دیدن این صحنه به تعقیب خودروهای متواری پرداخته و پس از طی مسافتی هر ۳ کامیون را متوقف و نسبت به انجام بازرسی از آنها اقدام کردند.

سردار جاویدان تصریح کرد: در بازرسی های انجام شده ۶۴ دستگاه انواع لوازم خانگی مانند یخچال ساید، تلویزیون، ماشین لباسشویی، آبمیوه گیری و پلوپز کشف شد.

فرمانده انتظامی استان کرمانشاه ارزش محموله قاچاق کشف شده را طبق نظر کارشناسان ۶ میلیارد ریال ذکر کرد و گفت: در همین راستا ۶ نفر دستگیر و برای صدور احکام لازم تحویل مراجع قضائی شدند.

وی در پایان مبارزه با پدیده قاچاق را از مهمترین برنامه های پلیس برشمرد و گفت: کشفیات امسال نسبت به مدت مشابه سال قبل حدود ۲۵ درصد رشد داشته است.

اخبار مرتبط

نظرات