رفتن به بالا

«میلکان بخوان ، بیشتر بدان»

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • یکشنبه ۲۵ مهر ۱۴۰۰
  • الأحد ۱۰ ربيع أول ۱۴۴۳
  • 2021 Sunday 17 October

از سوی اداره کل کانون پرورش فکری استان کرمانشاه، جوایز برگزیدگان ششمین مهرواره کشوری نیاش به استان‌های مختلف کشور ارسال شد.  به گزارش میلکان آنلاین؛ لوح‌های سپاس و جوایز برگزیدگان ششمین مهرواره کشوری نیایش از سوی دبیرخانه این مهرواره، به استان‌های مختلف کشور ارسال شده است. بر همین اساس، به علت مشکلات ناشی از شیوع بیماری […]

از سوی اداره کل کانون پرورش فکری استان کرمانشاه، جوایز برگزیدگان ششمین مهرواره کشوری نیاش به استان‌های مختلف کشور ارسال شد.

 به گزارش میلکان آنلاین؛ لوح‌های سپاس و جوایز برگزیدگان ششمین مهرواره کشوری نیایش از سوی دبیرخانه این مهرواره، به استان‌های مختلف کشور ارسال شده است.

بر همین اساس، به علت مشکلات ناشی از شیوع بیماری کروناویروس در کشور، برگزاری مراسم اختتامیه ششمین مهرواره کشوری نیایش نیز دستخوش تاخیر و تغییر ناخواسته شده است.

اما با برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته، ششمین مهرواره کشوری نیایش در بخش‌های مختلف فرهنگی، هنری و ادبی به میزبانی اداره کل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان کرمانشاه و به‌صورت مجازی برگزار می‌شود.

مهرواره کشوری «نیایش» در بخش‌های مختلف فرهنگی، هنری و ادبی و برای مخاطبین ۸ تا ۱۸ سال و همچنین، ویژه مربیان کانون پرورش فکری برگزار شد.

در بخش فرهنگی این مهرواره؛ تحقیق و پژوهش، کتابسازی، کاردستی، نشریه دیواری،… به عنوان موضوع آثار ارسالی اعلام شده بود.

همچنین، نقاشی، خوش نویسی، عکاسی، سفال، پویانمایی، فیلم کوتاه،…از عناوین اعلام شده در بخش هنری از سوی دبیرخانه این مهرواره بوده‌اند.

در بخش ادبی نیز؛ شعر، داستان، نثر ادبی،…به عنوان موضوع های پیشنهادی اعلام شده‌ بود.

تاریخ برگزاری مراسم اختتامیه، متعاقبا اعلام خواهد شد.

اخبار مرتبط

نظرات