رفتن به بالا

«میلکان بخوان ، بیشتر بدان»

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • چهارشنبه ۲۸ مهر ۱۴۰۰
  • الأربعاء ۱۳ ربيع أول ۱۴۴۳
  • 2021 Wednesday 20 October

جلسه بررسی و حل مشکلات فعالان بیمه استان به ریاست حاتمی معاون استاندار و با حضور باباخانی مدیرکل اقتصادی، حیدریان مدیرکل اقتصاد و دارایی و مدیران بیمه استان برگزار گردید. به گزارش میلکان آنلاین؛ حاتمی در این جلسه بخش بیمه را بخش پر پتانسیلی دانست که می‌تواند هم بعنوان ابزار و هم هدف تاثیرات زیادی […]

جلسه بررسی و حل مشکلات فعالان بیمه استان به ریاست حاتمی معاون استاندار و با حضور باباخانی مدیرکل اقتصادی، حیدریان مدیرکل اقتصاد و دارایی و مدیران بیمه استان برگزار گردید.

به گزارش میلکان آنلاین؛ حاتمی در این جلسه بخش بیمه را بخش پر پتانسیلی دانست که می‌تواند هم بعنوان ابزار و هم هدف تاثیرات زیادی در توسعه داشته باشد.

وی افزود:بخش خدمات ظرفیت فوق‌العاده‌ای دارد و روان کننده اقتصاد است و بیمه نیز بعنوان یک حوزه خدماتی یکی از ابزار مهم توسعه می‌باشد که در سه حوزه توسعه‌ فرهنگی، اقتصادی و اجتماعی تاثیرگذار است.

معاون استاندار بیان داشت:صنعت بیمه در ایحاد اشتغال، سرمایه‌گذاری، امنیت اجتماعی و بالندگی اقتصادی بسیار موثر است و با توجه به انسجامی که در بیمه‌های استان وجود دارد بنابراین انتظار داریم که قابلیت‌های این صنعت بیشتر از وضعیت فعلی، خود را در توسعه استان بخصوص در حوزه‌های اشتغالزایی و جذب سرمایه‌گذاری نشان دهد و دولت هم حمایت‌های لازم را بعمل خواهد آورد.

وی در پایان گفت: هم اکنون ضریب نفوذ بیمه در استان به ۲/۱۳ رسیده و میزان اشتغال ایجاد شده در استان توسط صتعت بیمه در بخش بیمه‌های زندگی و نمابنده‌های عمومی و تخصصی بیش از ۱۵۰۰ نفر است که نشان از پویایی این صنعت در استان دارد

 

اخبار مرتبط

نظرات