رفتن به بالا

«میلکان بخوان ، بیشتر بدان»

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • سه شنبه ۲۷ مهر ۱۴۰۰
  • الثلاثاء ۱۲ ربيع أول ۱۴۴۳
  • 2021 Tuesday 19 October

فرمانده انتظامی استان از کشف تعداد زیادی انواع لوازم خانگی احتکار شده در شهر “کرمانشاه” به ارزش ۳۰ میلیارد ریال خبر داد. به گزارش میلکان آنلاین ، سردار “علی اکبر جاویدان” اظهار داشت: ماموران پلیس امنیت اقتصادی پس از اطلاع از وجود یک انبار احتکار کالا رسیدگی به موضوع را در دستور کار قرار دادند. […]

فرمانده انتظامی استان از کشف تعداد زیادی انواع لوازم خانگی احتکار شده در شهر “کرمانشاه” به ارزش ۳۰ میلیارد ریال خبر داد.

به گزارش میلکان آنلاین ، سردار “علی اکبر جاویدان” اظهار داشت: ماموران پلیس امنیت اقتصادی پس از اطلاع از وجود یک انبار احتکار کالا رسیدگی به موضوع را در دستور کار قرار دادند.

وی ادامه داد: ماموران با انجام کارهای اطلاعاتی موفق به شناسایی انبار مذکور در شهرک الهیه شده و پس از هماهنگی با مقام قضائی نسبت به بازرسی از آن اقدام کردند.

سردار جاویدان افزود: در بازرسی های انجام شده ۵۳ دستگاه یخچال فریزر، ۳۰۰ دستگاه ماشین لباسشویی، ۱۵۶ دستگاه اجاق گاز، ۹۴ دستگاه جاروبرقی و ۱۵ دستگاه مخلوط کن احتکار شده کشف شد.

فرمانده انتظامی استان کرمانشاه همچنین ارزش محموله کشف شده را طبق نظر کارشناسان ۳۰ میلیارد ریال ذکر کرد و در پایان از دستگیری یک نفر در این رابطه و معرفی وی به دستگاه قضائی برای صدور حکم لازم خبر داد.#

اخبار مرتبط

نظرات