رفتن به بالا

«میلکان بخوان ، بیشتر بدان»

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • سه شنبه ۲۷ مهر ۱۴۰۰
  • الثلاثاء ۱۲ ربيع أول ۱۴۴۳
  • 2021 Tuesday 19 October
  • دوشنبه 17 شهریور 1399 - 19:49
  • کد خبر : 12783
  • مشاهده : 326 بازدید
  • پیشخوان
  • چاپ خبر : عظیمی فشی سرپرست صندوق کارآفرینی امید استان کرمانشاه شد

مراسم تودیع و معارفه سرپرست جدید صندوق کارآفرینی امید استان کرمانشاه محمد طاهر عظیمی فشی با حکم مدیرعامل صندوق کارآفرینی امید دکتر نوراله زاده به عنوان سرپرست جدید صندوق کارآفرینی امید استان کرمانشاه معرفی شد . به گزارش پایگاه خبری میلکان آنلاین، آئین تودیع آقای مسعود خاکسار و معارفه آقای محمد طاهر عظیمی فشی سرپرست […]

مراسم تودیع و معارفه سرپرست جدید صندوق کارآفرینی امید استان کرمانشاه

محمد طاهر عظیمی فشی با حکم مدیرعامل صندوق کارآفرینی امید دکتر نوراله زاده به عنوان سرپرست جدید صندوق کارآفرینی امید استان کرمانشاه معرفی شد .

به گزارش پایگاه خبری میلکان آنلاین، آئین تودیع آقای مسعود خاکسار و معارفه آقای محمد طاهر عظیمی فشی سرپرست جدید صندوق استان کرمانشاه ، از طریق ویدئوکنفرانس توسط مقام محترم مدیر عامل و با حضور کارشناسان ستادی و روسای شعب برگزار شد .

مدیر عامل صندوق کارآفرینی امید در این مراسم از خدمات خاکسار در مدت فعالیت خود در صندوق استان تشکر کرد و مجموعه فعالیت های همکاران در استانها  را عامل ارتقای جایگاه اجتماعی صندوق در کشور دانست . وی توجه به ظرفیت های استان و سیاست های فعال در شناسایی و توانمند سازی این ظرفیت ها را علی الخصوص در روستاها  یادآور شد و خواستار استفاده از ابزارهای لازم هت ساماندهی آنها شد .

درابتدای این مراسم خاکسار ضمن ارائه گزارشی از عملکرد صندوق استان در طی ۶ سال گذشته به جایگاه و عملکرد مناسب صندوق استان اشاره کرد . وی جذب ۱۰۰ درصدی منابع اشتغال روستایی و عشایری و جبران خسارات زلزله و جایگاه نخست صندوق در بین سایر بانکهای عامل پرداخت کننده این تسهیلات را نمونه بارزی از خدمات و عملکرد صندوق در طی دوران فعالیت خود ذکر کرد و از تلاشها و همکاری پرسنل صندوق استان در این راستا تشکر کرد .

مدیر سابق صندوق استان فرصت خدمت در صندوق کارآفرینی امید را افتخار آمیز دانست و از حمایت های مدیرعامل محترم از مجموعه صندوق استان قدردانی کرد .

سرپرست جدید صندوق استان  نیز در این مراسم با سپاس از اعتماد مدیرعامل محترم در خدمت رسانی در  مسئولیت جدید ، ابراز امیدواری کرد مجموعه صندوق استان کمافی سابق  با تمام توان  با تعامل و همکاری در راستای اهداف عالیه صندوق گام بردارد .

اخبار مرتبط

نظرات