رفتن به بالا

«میلکان بخوان ، بیشتر بدان»

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • شنبه ۱ آبان ۱۴۰۰
  • السبت ۱۶ ربيع أول ۱۴۴۳
  • 2021 Saturday 23 October

بازوند استاندار کرمانشاه در جریان بازدید از مجموعه تولیدی قند تنها، که با حضور مدیرکل سازمان صمت و دبیر خانه صنعت انجام شد، از فعالیت‌های گسترده این‌ مجموعه تجلیل کرد و گفت:‌ آقای تنها از تولیدکنندگان و بازرگانان توانمند استان کرمانشاه است و در میان فعالان اقتصادی، کسانی با این ویژگی‌ها، کم شمار هستند. به […]

بازوند استاندار کرمانشاه در جریان بازدید از مجموعه تولیدی قند تنها، که با حضور مدیرکل سازمان صمت و دبیر خانه صنعت انجام شد، از فعالیت‌های گسترده این‌ مجموعه تجلیل کرد و گفت:‌ آقای تنها از تولیدکنندگان و بازرگانان توانمند استان کرمانشاه است و در میان فعالان اقتصادی، کسانی با این ویژگی‌ها، کم شمار هستند.

به گزارش میلکان آنلاین؛ بازوند افزود: در این مجموعه تولیدی تعداد ۲۵۰ نفر مشغول به کار هستند و خوش‌بختانه هیچ مشکلی برای بازاریابی و فروش محصولات خویش ندارد و این یک نقطه قوت بسیار خوب محسوب می‌شود.

بازوند در ادامه به تشریح مشکلات این واحد پرداخت و گفت: این واحد علاوه بر تسهیلات، در حوزه تامین مواد اولیه با مشکل مواجه است و اکنون با کمتر از ظرفیت تولیدی، کار می‌کند.

وی خاطرنشان کرد: با توجه به سال رونق تولید و در اولویت بودن حل مشکلات تولیدکنندگان، هفته آینده نشستی با حضور مدیران دو کاخانه تولید شکر استان و مدیران دستگاه های مرتبط برگزار می شود تا با حل مشکل مواد اولیه، این واحد بتواند با تمامی ظرفیت به فعالیت بپردازد‌.

اخبار مرتبط

نظرات