رفتن به بالا

«میلکان بخوان ، بیشتر بدان»

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • سه شنبه ۴ آبان ۱۴۰۰
  • الثلاثاء ۱۹ ربيع أول ۱۴۴۳
  • 2021 Tuesday 26 October

مسوول بهداشت محیط زیست خدمات شهری شهرداری کرمانشاه هر گونه تعطیلی پناهگاه نگهداری حیوانات بلاصاحب را تکذیب کرد. به گزارش میلکان آنلاین؛ محسن عبدی اظهار داشت: پناهگاه نگهداری حیوانات بلاصاحب در کرمانشاه در سال ۹۴ تحت نظارت معاونت خدمات شهری شهرداری کرمانشاه ساخته و راه اندازی شد. مسوول بهداشت محیط زیست خدمات شهری شهرداری کرمانشاه […]

مسوول بهداشت محیط زیست خدمات شهری شهرداری کرمانشاه هر گونه تعطیلی پناهگاه نگهداری حیوانات بلاصاحب را تکذیب کرد.

به گزارش میلکان آنلاین؛ محسن عبدی اظهار داشت: پناهگاه نگهداری حیوانات بلاصاحب در کرمانشاه در سال ۹۴ تحت نظارت معاونت خدمات شهری شهرداری کرمانشاه ساخته و راه اندازی شد.

مسوول بهداشت محیط زیست خدمات شهری شهرداری کرمانشاه گفت: از سال ۹۴ تا چندی پیش نگهداری حیوانات در این پناهگاه با قرارداد به یک انجمن مردم نهاد سپرده شده بود.

وی شایعه تعطیلی پناهگاه حیوانات بلاصاحب را تکذیب کرد و گفت: این مرکز نگهداری حیوانات به هیچ‌ عنو‌ان تعطیل نبوده فقط پیمانکار نگهداری از حیوانات آن تغییر یافته است.

وی افزود: از طریق مناقصه و معرفی فرمانداری انجمن مردم نهاد “پناهگاه نجات حیوانات” با مدیریت آریا اعظمی نژاد به خدمات شهری شهرداری کرمانشاه انتخاب شده و با طی روال اداری با این انجمن قرارداد منعقد شده است.

عبدی گفت: در این قرارداد جدید که با سازمان مردم نهاد “پناهگاه نجات حیوانات” منعقد شده است ۲ دامپزشک و چند تن دانشجوی دامپزشکی برای بررسی بیماری ها و مشکلات بالینی حیوانات در نظر گرفته شده است.

وی در پایان گفت: حیوانات بلاصاحب (ولگرد) در سطح شهر زنده گیری و جمع اوری به این مرکز منتقل می شوند و پس از قرنطینه، واکسینه، انگل زدایی و عقیم سازی می شوند.

اخبار مرتبط

نظرات