رفتن به بالا

«میلکان بخوان ، بیشتر بدان»

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • چهارشنبه ۲۸ مهر ۱۴۰۰
  • الأربعاء ۱۳ ربيع أول ۱۴۴۳
  • 2021 Wednesday 20 October

مدیرکل انتقال خون استان کرمانشاه گفت:پویش نذر اهدای خون با شعار « یاد و نام شهدای مدافع سلامت کشور » در ماه‌های محرم و صفر در مرکز اهدای خون استان راه اندازی شده است. به گزارش میلکان آنلاین؛پژمان صالحی فر با بیان اینکه پایگاه‌های انتقال خون استان برای خون‌گیری از عزاداران حسینی در ماه محرم […]

مدیرکل انتقال خون استان کرمانشاه گفت:پویش نذر اهدای خون با شعار « یاد و نام شهدای مدافع سلامت کشور » در ماه‌های محرم و صفر در مرکز اهدای خون استان راه اندازی شده است.
به گزارش میلکان آنلاین؛پژمان صالحی فر با بیان اینکه پایگاه‌های انتقال خون استان برای خون‌گیری از عزاداران حسینی در ماه محرم آماده هستند گفت:این پویش بهانه‌ای ست تا عاشقان مکتب امام حسین (ع) با اهدا خون خود نجات بخش جان بیماران نیازمند به فرآورده های خونی باشند.
وی اظهار داشت:پویش نذر اهدای خون در قالب حضور مردم و انجام فرآیند نجات بخش اهدای خون به عنوان یک کمک مومنانه، در ماه‌های محرم و صفر در سطح مراکز اهدای خون استان آغاز شده است.
گفتنی است با توجه به نیاز مستمر مراکز درمانی به خون و فرآورده‌های خونی از هم استانی‌های واجد شرایط اهدای خون درخواست می‌شود تا درپویش نذر خون، مشارکت کنند.

اخبار مرتبط

نظرات