رفتن به بالا

«میلکان بخوان ، بیشتر بدان»

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • چهارشنبه ۵ آبان ۱۴۰۰
  • الأربعاء ۲۰ ربيع أول ۱۴۴۳
  • 2021 Wednesday 27 October

سرپرست معاونت توسعه پیشگیری سازمان بهزیستی کشور و مدیرکل بهزیستی استان کرمانشاه به مناسبت روز پزشک پیام تبریکی را صادر کرد. به میلکان آنلاین، دکتر فاطمه رضوان مدنی  سرپرست معاونت توسعه پیشگیری سازمان بهزیستی کشور و مدیرکل بهزیستی استان کرمانشاه به مناسبت روز پزشک پیام تبریکی را صادر کرد. در این پیام آمده است: نام […]

سرپرست معاونت توسعه پیشگیری سازمان بهزیستی کشور و مدیرکل بهزیستی استان کرمانشاه به مناسبت روز پزشک پیام تبریکی را صادر کرد.

به میلکان آنلاین، دکتر فاطمه رضوان مدنی  سرپرست معاونت توسعه پیشگیری سازمان بهزیستی کشور و مدیرکل بهزیستی استان کرمانشاه به مناسبت روز پزشک پیام تبریکی را صادر کرد.

در این پیام آمده است:

نام گذاری یکم شهریور ماه سالروز ولادت طبیب و فیلسوف نامدار ایران، شیخ الرئیس ابوعلی سینا به عنوان روز پزشک حکایتی است از قدمت تاریخ خردورزی و تولید علم در این سرزمین کهن و گواهی است بر وجود استعدادهای درخشان و اندیشه‌های پرفروغ پزشکان این مرزوبوم که دم مسیحایی خود را ملازم اندیشه، علم و خرد ساخته و ذکر و یادی است از خدمات بی‌انتها و مددکاری پزشکانی که همه عمر خود را صرف تسکین آلام دردمندان و جلب رضای خداوند نموده‌اند.

سازمان بهزیستی برخود می‌بالد که از حضور پزشکانی پاک‌نهاد و نیکوسرشت برخوردار است که به پشتوانه توانایی و دانایی برگرفته از عرق ملی، افتخار خدمت به محرومین و دردمندان را با هیچ موقعیتی برابری نداده‌اند.

اینجانب ضمن تبریک این روز بزرگ به تمامی طبیبان فرزانه و تلاشگران عرصه سلامت به ویژه پزشکان سخت کوش و همراه بهزیستی، فرصت را غنیمت دانسته و از تلاشهای ارزشمند و صادقانه این عزیزان در جهت ارائه خدمت به جامعه هدف بهزیستی از هیچ کوششی دریغ ننموده اند، قدردانی میکنم.

امید است با استعانت از درگاه خداوند حکیم همواره موفق و سعادتمند باشید.

دکتر فاطمه رضوان مدنی
سرپرست معاونت توسعه پیشگیری سازمان بهزیستی کشور  و مدیرکل بهزیستی استان کرمانشاه

اخبار مرتبط

نظرات