رفتن به بالا

«میلکان بخوان ، بیشتر بدان»

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • چهارشنبه ۵ آبان ۱۴۰۰
  • الأربعاء ۲۰ ربيع أول ۱۴۴۳
  • 2021 Wednesday 27 October

مدیرکل بهزیستی استان کرمانشاه گفت: با توجه به اعتبارات محدود دولتی می‌بایست از ظرفیت خیرین و همچنین تعامل با سایر دستگاه ها مشکلات مربوط به تامین مسکن مددجویان را برطرف نماییم. به گزارش میلکان آنلاین، دکتر رضوان مدنی مدیر کل بهزیستی استان کرمانشاه در نشست بررسی و ساماندهی کانکس های شهرستان سرپل ذهاب که با […]

مدیرکل بهزیستی استان کرمانشاه گفت: با توجه به اعتبارات محدود دولتی می‌بایست از ظرفیت خیرین و همچنین تعامل با سایر دستگاه ها مشکلات مربوط به تامین مسکن مددجویان را برطرف نماییم.

به گزارش میلکان آنلاین، دکتر رضوان مدنی مدیر کل بهزیستی استان کرمانشاه در نشست بررسی و ساماندهی کانکس های شهرستان سرپل ذهاب که با حضور استاندار کرمانشاه، معاون عمرانی استاندار ،فرماندار سرپلذهاب و دیگر مسئولان در سالن تدبیر و امید استانداری برگزار شد، ضمن ارائه گزارش کاملی از تهیه منازل استیجاری برای مددجویان تحت پوشش، اظهار داشت: تامین مسکن مددجویان از اولویت های کاری ما در سازمان بهزیستی است و در این راستا تمام تلاش خود را برای تامین مسکن مددجویان به کار گرفته ایم.

وی اظهار داشت: با توجه به اعتبارات محدود دولتی می‌بایست از ظرفیت خیرین و همچنین تعامل با سایر دستگاه ها مشکلات مربوط به تامین مسکن مددجویان را برطرف نماییم.

اخبار مرتبط

نظرات