رفتن به بالا

«میلکان بخوان ، بیشتر بدان»

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • چهارشنبه ۲۸ مهر ۱۴۰۰
  • الأربعاء ۱۳ ربيع أول ۱۴۴۳
  • 2021 Wednesday 20 October

شهرام کرمی دادستان عمومی و انقلاب استان کرمانشاه در نشست شورای حفاظت از اراضی ملی و منابع طبیعی استان کرمانشاه، بااشاره به تاکید بر برخورد جدی دستگاه قضایی استان با زمین خوران، اظهارکرد: دستگاه قضایی استان برخورد با زمین خواران و متصرفین اراضی ملی و منابع طبیعی را از جمله اولویت های اصلی خود قرار […]

شهرام کرمی دادستان عمومی و انقلاب استان کرمانشاه در نشست شورای حفاظت از اراضی ملی و منابع طبیعی استان کرمانشاه، بااشاره به تاکید بر برخورد جدی دستگاه قضایی استان با زمین خوران، اظهارکرد: دستگاه قضایی استان برخورد با زمین خواران و متصرفین اراضی ملی و منابع طبیعی را از جمله اولویت های اصلی خود قرار داده است.

به گزارش میلکان آنلاین کرمی تصریح کرد: هرچند که تاکنون عملکرد دستگاه های ذیربط استان در مقابله با پدیده زمین خواری خوب بوده، اما انتظار داریم که بیشتر پای کار باشند و با سرکشی های مداوم مانع از تصرف اراضی ملی و منابع طبیعی استان شوند.

دادستان کرمانشاه به آخرین آمار بازپس گیری اراضی ملی و منابع طبیعی از متصرفین هم اشاره کرد و گفت: از ابتدای امسال تاکنون ۱۲۰ هکتار از این اراضی از دست اندازان به اراضی ملی استان بازپس گیری شده است.

وی در ادامه اشاره ا ی هم به آخرین وضعیت برخورد با چاه های غیرمجاز در استان داشت و اعلام کرد: هرچند که طی یک دهه اخیر روند برخورد با چاه های غیرمجاز در کرمانشاه بسیار کند بوده، اما از ابتدای امسال شاهد تسریع در این روند هستیم که جای امیدواری دارد.

کرمی اعلام کرد: خوشبختانه طی این مدت حدود ۹۰ حلقه چاه غیرمجاز در استان مسدود شده و همچنین ۵۵۰ مورد ساخت وساز غیرمجاز دیگر هم تخریب شده است.

به گفته این مسئول، مسئولین آب منطقه ای استان وعده داده اند، تا پایان امسال ۴۰۰ حلقه چاه غیرمجاز در کرمانشاه مسدود خواهد شد.

اخبار مرتبط

نظرات