رفتن به بالا

«میلکان بخوان ، بیشتر بدان»

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • چهارشنبه ۵ آبان ۱۴۰۰
  • الأربعاء ۲۰ ربيع أول ۱۴۴۳
  • 2021 Wednesday 27 October

مزمان با ایام مبارک روز خانواده، فراخوان برگزاری رایگان اولین دوره کارگاه های مجازی فرهنگسرای خانواده آغاز شد. به گزارش میلکان آنلاین؛ در این دوره ها که به مدت یک ماه و با حضور اساتید و مشاوران مطرح حوزه خانواده برگزار می شود، کارگاههایی با به موضوعات جلوگیری از اختلافات زناشویی، فرهنگ زوجین و زندگی […]

مزمان با ایام مبارک روز خانواده، فراخوان برگزاری رایگان اولین دوره کارگاه های مجازی فرهنگسرای خانواده آغاز شد.

به گزارش میلکان آنلاین؛ در این دوره ها که به مدت یک ماه و با حضور اساتید و مشاوران مطرح حوزه خانواده برگزار می شود، کارگاههایی با به موضوعات جلوگیری از اختلافات زناشویی، فرهنگ زوجین و زندگی مشترک، احکام و اخلاق زناشویی، روانشناسی روابط زناشویی، راهکارهای نشاط و آرامش در خانواده، حل تعارضات زوجین، شخصیت شناسی همسران در زندگی مشترک، باید ها و نبایدهای تحکیم خانواده، غنی سازی روابط زوجین، زوج درمانی، تفاوت های روانشناسی زن و مرد و مخاطرات زندگی زناشویی پرداخته خواهد شد.

علاقه مندان جهت شرکت بدون هزینه در این  کلاس ها تا پایان مردادماه نام و نام خانوادگی به همراه نام کارگاه مورد علاقه خود را به شماره ۱۰۰۰۳۰۰۰۱۰۰۰۱۹ پیامک دهند.

لازم بذکر می باشد در پایان دوره به شرکت کنندگان علاوه بر اعطای گواهینامه، به قید قرعه جوایزی اهدا می گردد.

فرهنگسرای خانواده به عنوان اولین فرهنگسرای تخصصی شهر کرمانشاه مردادماه سال جاری به همت سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری کرمانشاه و مرکز ازدواج و خانواده پیوند افتتاح گردید.

اخبار مرتبط

نظرات