رفتن به بالا

«میلکان بخوان ، بیشتر بدان»

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • یکشنبه ۲۵ مهر ۱۴۰۰
  • الأحد ۱۰ ربيع أول ۱۴۴۳
  • 2021 Sunday 17 October

 فرمانده انتظامی “گیلانغرب” از جان باختن ۴ نفر در این شهرستان به علت محبوس شدن در گودال خبر داد. به گزارش میلکان آنلاین، سرهنگ “علی عزیزیان” اظهار داشت: پس از اطلاع پلیس در خصوص محبوس شدن ۴ نفر در داخل یک گودال، تیمی از ماموران در محل حاضر شدند. این مقام انتظامی ادامه داد: ماموران […]

 فرمانده انتظامی “گیلانغرب” از جان باختن ۴ نفر در این شهرستان به علت محبوس شدن در گودال خبر داد.

به گزارش میلکان آنلاین، سرهنگ “علی عزیزیان” اظهار داشت: پس از اطلاع پلیس در خصوص محبوس شدن ۴ نفر در داخل یک گودال، تیمی از ماموران در محل حاضر شدند.

این مقام انتظامی ادامه داد: ماموران همزمان با نیروهای امدادی در محل حاضر و مشاهده کردند، ۴ نفر در یک گودال واقع در ارتفاعات گیلانغرب محبوس شده اند.

سرهنگ عزیزیان با بیان اینکه دسترسی به این گودال بسیار دشوار بود، افزود: گودال در غاری با دهانه کوچک به تازگی حفر شده بود و این موضوع دسترسی نیروهای امدادی به افراد گرفتار را دشوار می کرد.

فرمانده انتظامی انتظامی “گیلانغرب” یادآور شد: در نهایت جسد هر ۴ نفر پس از ساعت ها تلاش نیروهای امدادی از داخل غارخارج شد.

وی با بیان اینکه بر اساس شواهد به دست آمده در محل، این افراد برای حفاری غیرمجاز به منطقه رفته بودند، گفت: تا زمان مشخص شدن تحقیقات نهایی نمی توان در رابطه با علت قطعی حضور این افراد در این گودال تازه حفرشده اظهار نظر کرد.#

اخبار مرتبط

نظرات