رفتن به بالا

«میلکان بخوان ، بیشتر بدان»

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • یکشنبه ۲ آبان ۱۴۰۰
  • الأحد ۱۷ ربيع أول ۱۴۴۳
  • 2021 Sunday 24 October

  رییس دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه از اختصاص سهمیه ۲۵۰ هزار دُز واکسن آنفلوآنزا به استان خبر داد. به گزارش میلکان آنلاین به نقل از ایسنا دکتر محمودرضا مرادی یا اشاره به خریداری هشت میلیون دز واکسن آنفلوآنزا برای کل کشور، گفت: از این تعداد ۲۵۰ هزار دُز سهم استان کرمانشاه است. وی افزود: توزیع […]

 

رییس دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه از اختصاص سهمیه ۲۵۰ هزار دُز واکسن آنفلوآنزا به استان خبر داد.

به گزارش میلکان آنلاین به نقل از ایسنا دکتر محمودرضا مرادی یا اشاره به خریداری هشت میلیون دز واکسن آنفلوآنزا برای کل کشور، گفت: از این تعداد ۲۵۰ هزار دُز سهم استان کرمانشاه است.

وی افزود: توزیع واکسن آنفلوآنزا در شهریورماه انجام می‌شود و با توجه به تعداد محدود آن، اولویت توزیع با گروه‌های در معرض خطر خواهد بود.

دکتر مرادی، کودکان زیر پنج سال، افراد بالای ۶۰ سال، بیماران قلبی و عروقی، بیماران کلیوی، بیماران دیابتی و زنان باردار را از جمله گروه های در معرض خطر عنوان کرد.

رییس دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه خاطرنشان کرد: قرار است گروه عفونی دانشگاه هم اندیشی کرده و لیستی از گروه‌های در معرض خطر و در اولویتِ تزریق واکسن آنفلوآنزا تهیه کنند.

دکتر مرادی اواخر شهریورماه را بهترین زمان تزریق واکسن آنفلوآنزا عنوان کرد.

وی با بیان اینکه واکسن آنفلوآنزا هیچ اثری در پیشگیری از کرونا ندارد، یادآور شد: این واکسن فقط در بحث پیشگیری از آنفلوآنزا اثر دارد و ربطی به کرونا ندارد.

اخبار مرتبط

نظرات