رفتن به بالا

«میلکان بخوان ، بیشتر بدان»

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • سه شنبه ۴ آبان ۱۴۰۰
  • الثلاثاء ۱۹ ربيع أول ۱۴۴۳
  • 2021 Tuesday 26 October
مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان کرمانشاه:

جابجایی ۶۸۸ هزار و ۵۰۰ مسافر در چهار ماهه اول سال جاری

مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان کرمانشاه از جابجایی ۶۸۸ هزارو ۵۷۹ مسافر در چهار ماهه اول سال جاری خبر داد. فریبرز کرمی مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان کرمانشاه تعداد سفرهای درون و برون استانی را در ۴ ماهه اول امسال ۸۶ هزارو ۵۵۳‌ عنوان کرد و گفت: […]

مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان کرمانشاه از جابجایی ۶۸۸ هزارو ۵۷۹ مسافر در چهار ماهه اول سال جاری خبر داد.

فریبرز کرمی مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان کرمانشاه تعداد سفرهای درون و برون استانی را در ۴ ماهه اول امسال ۸۶ هزارو ۵۵۳‌ عنوان کرد و گفت: در این سفرها ۶۸۸ هزار و ۵۷۹ مسافر جابجا شده اند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل راهداری و حمل ونقل جاده ای استان کرمانشاه مهندس فریبرز کرمی در ادامه گفت عمر متوسط ۱۹۸ ناوگان اتوبوس برون شهری ادراه کل راهداری و حمل و نقل  جاده ای استان کرمانشاه را ۹/۳ دهم درصد اعلام کرد و افزود:  همچنین عمر متوسط  ۷۸۲ مینی بوس ناوگان حمل و نقل برون شهری استان نیز ۲۹/۷ دهم درصد است و۸۷۶ سواری ناوگان نیز با میانگین عمر متوسط ۱۱/۲۱ صدم در حال خدمت رسانی هستند.

کرمی در ادامه تعداد شرکت ها و موسسات فعال مسافربری استان کرمانشاه را ۶۷ مورد عنوان کرد و گفت: ۱۶ پایانه مسافری فعال ، ۳پایانه مسافری خصوصی فعال ،۴ مرکز اسقاط خودرو و۴ مرکز طب کار نیز در استان فعالیت دارند.

اخبار مرتبط

نظرات