رفتن به بالا

«میلکان بخوان ، بیشتر بدان»

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • پنجشنبه ۶ آبان ۱۴۰۰
  • الخميس ۲۱ ربيع أول ۱۴۴۳
  • 2021 Thursday 28 October

استاندار كرمانشاه گفت: طرح عظيم سامانه گرمسيري، نقش بسيار مناسبي براي آباداني مناطق غربي كشور دارد.   به گزارشمیلکان آنلاین؛ هوشنگ بازوند افزود: رياست محترم جمهوري در پانزدهمین هفته پویش هرهفته_الف_ب_ایران، دستور افتتاح مجموعه پروژه بزرگی در عرصه آب و خاک کشور با عنوان طرح‌های توسعه منابع آب و خاک مرزی را از طریق ویدئوکنفرانس […]

استاندار كرمانشاه گفت: طرح عظيم سامانه گرمسيري، نقش بسيار مناسبي براي آباداني مناطق غربي كشور دارد.

 

به گزارشمیلکان آنلاین؛ هوشنگ بازوند افزود: رياست محترم جمهوري در پانزدهمین هفته پویش هرهفته_الف_ب_ایران، دستور افتتاح مجموعه پروژه بزرگی در عرصه آب و خاک کشور با عنوان طرح‌های توسعه منابع آب و خاک مرزی را از طریق ویدئوکنفرانس صادر کردند.

وي ادامه داد: حجت الاسلام والمسلمین «حسن روحانی» روز پنجشنبه در پانزدهمین هفته پویش #هرهفته_الف_ب_ایران، مجموعه پروژه بزرگی در عرصه آب و خاک کشور با عنوان طرح‌های توسعه منابع آب و خاک مرزی شامل بهره‌برداری شبکه‌های آبیاری و زهکشی در ۲۳ هزار هکتار از اراضی حاصلخیز استان‌های کرمانشاه و ایلام را از طریق ویدئوکنفرانسی افتتاح کردند.

وي افزود: کاهش اثرات خشکسالی و تامین نیازهای آب شرب و صنعت، بهبود و توسعه کشاورزی در استان‌ کرمانشاه از اهداف اجرای این پروژه است که در مجموع با سرمایه‌گذاری دو وزارت‌خانه نیرو و جهاد کشاورزی به بهره‌برداری رسيد.

استاندار كرمانشاه گفت: این طرح‌ها علاوه بر نقش موثر و مثبتی که در تولید مواد غذایی و شغل‌های مولد دارد، فرصت بسيار مناسبي نيز براي اشتغالزايي

اخبار مرتبط

نظرات