رفتن به بالا

«میلکان بخوان ، بیشتر بدان»

تعداد اخبار امروز : 16 خبر


  • سه شنبه ۸ مهر ۱۳۹۹
  • الثلاثاء ۱۱ صفر ۱۴۴۲
  • 2020 Tuesday 29 September
اوقات شرعی

معاون بهداشتی دانشگاه:مرحله سوم بسیج ملی مبارزه با کووید_۱۹ با هدف غربالگری شفاهی گروههای سنی و گروههای هدف و ارائه خدمات ضروری حضوری و غیر حضوری (جامانده) از ۲۰ مرداد آغاز شد. به گزارش میلکان آنلاین ابراهیم شکیبا گفت: غربالگری تلفنی کووید_۱۹ در تمامی گروههای سنی و جنسی با اولویت سالمندان، کودکان، مادران باردار و […]

معاون بهداشتی دانشگاه:مرحله سوم بسیج ملی مبارزه با کووید_۱۹ با هدف غربالگری شفاهی گروههای سنی و گروههای هدف و ارائه خدمات ضروری حضوری و غیر حضوری (جامانده) از ۲۰ مرداد آغاز شد.

به گزارش میلکان آنلاین ابراهیم شکیبا گفت: غربالگری تلفنی کووید_۱۹ در تمامی گروههای سنی و جنسی با اولویت سالمندان، کودکان، مادران باردار و گروههای در معرض خطر از طریق آیکون غربالگری مرحله سوم در داشبورد ارائه دهندگان خدمت انجام می شود.

شکیبا  ادامه داد: به منظور دریافت خدمات حضوری مشخص شده برای افراد واجد شرایط دریافت خدمت، در ادامه غربالگری کووید _۱۹ از آنان دعوت به عمل می آید.

وی افزود: خدماتی که به صورت حضوری و یا غیر حضوری ارائه می شود به صورت کامل در سامانه ثبت می شوند و همچنین در زمینه خدماتی که جامانده است نیز چنانچه خدمت غیر حضوری باشد، طی تماس تلفنی با خدمت گیرنده، خدمت مورد نظر براساس فهرست مراقبت ها ارائه و ثبت می شود.

شکیبا تصریح کرد:  در مورد خدمات حضوری با مراجعه به آیکون افراد منتظر خدمت و براساس راهنمای پیوست فراخوان دریافت خدمت به صورت تلفنی و یا ارسال پیامک صورت می پذیرد.

وی افزود : از تلاشهای تمامی همکارانم در ارائه خدمت کووید ۱۹، بویژه در مرحله اول و دوم بسیج ملی مبارزه با کووید ۱۹ تقدیر و تشکر می کنم.

 

اخبار مرتبط

نظرات