رفتن به بالا

«میلکان بخوان ، بیشتر بدان»

تعداد اخبار امروز : 16 خبر


  • سه شنبه ۸ مهر ۱۳۹۹
  • الثلاثاء ۱۱ صفر ۱۴۴۲
  • 2020 Tuesday 29 September
اوقات شرعی

  معاون سیاسی فرماندار سنقروکلیایی گفت: یکی از مولفه های تاثیر گذار در کاهش آسیب های اجتماعی و کنترل آن سازمان های مردم نهاد و سمن ها هستند. به گزارش میلکان آنلاین ، فرزاد الماسی در جلسه هماهنگی سازمان های مردم نهاد با اشاره به نامگذاری ۲۲مرداد ماه با عنوان روز تشکل ها و مشارکت […]

 

معاون سیاسی فرماندار سنقروکلیایی گفت: یکی از مولفه های تاثیر گذار در کاهش آسیب های اجتماعی و کنترل آن سازمان های مردم نهاد و سمن ها هستند.

به گزارش میلکان آنلاین ، فرزاد الماسی در جلسه هماهنگی سازمان های مردم نهاد با اشاره به نامگذاری ۲۲مرداد ماه با عنوان روز تشکل ها و مشارکت های اجتماعی گفت: چندین ماه از ورود ویروس کرونا به داخل کشور می‌گذرد و در این مدت دستگاه های اجرایی، نیروهای مسلح(ارتش، سپاه و نیروی انتظامی)و سایر دستگاه‌های خدمت‌رسانِ دولتی و غیردولتی به صورت جدی وارد عمل شدند و بر اساس پروتکل دانشگاه علوم پزشکی به مقابله با این ویروس و مشکلات ناشی از آن پرداختند.

وی افزود: نقش ویژه نیروهای داوطلب و سازمان‌های مردم‌نهاد به عنوان سازمان‌هایی غیرانتفاعی که مستقیماً به عنوان ساختاری از دولت محسوب نمی‌شوند در ارتباط مردم و دولت بسیار مهم است.

معاون سیاسی فرمانداری سنقروکلیایی اظهار داشت: افزایش فعالیت سمن ها در سال های اخیر در عرصه های مختلف و به خصوص حوزه های اجتماعی با هدف كمك به حل مشكلات جامعه و كنترل و كاهش آسیب های اجتماعی نقش موثری را ایفا کرده اند.

وی ادامه داد: اکنون می توان نقش سازمان های مردم نهاد را به عنوان یكی از شاخص های توسعه جامعه مدنی و ابزار كمكی مهمی در كنار دولت و مردم را مهم دانست تا جایی كه وجود این نهادها، نشانه ای از حضور آزادانه مردم بدون هیچ دغدغه ای در كنار سیاست های كلان دولت آن منطقه محسوب می شود.

الماسی همچنین ایجاد امید بخشی در جامعه در شرایط امروزی توسط انجمن های مردمی را مورد تاکید قرار داد و گفت: سمن ها با تزریق امید و نشاط در جامعه میتوانند در حضور فعال و مشارکت حداکثری در پویش ها و به ویژه انتخابات پیش رو موثر عمل کنند.

اخبار مرتبط

نظرات