رفتن به بالا

«میلکان بخوان ، بیشتر بدان»

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • سه شنبه ۲۷ مهر ۱۴۰۰
  • الثلاثاء ۱۲ ربيع أول ۱۴۴۳
  • 2021 Tuesday 19 October
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمانشاه؛

طی پیامی ضایعه درگذشت امام جمعه اهل سنت را تسلیت گفت.

 بهرام فاضلی طی پیامی ضایعه درگذشت ملامحمد محمدی؛ امام جمعه اهل سنت کرمانشاه را تسلیت گفت. انا لله و انا الیه راجعون خانواده گرانقدر و متدین محمدی  کل من علیها فان و یبقی وجه ربک ذو الجلال و الاکرام خبر عروج مجاهد فقید و عالم وارسته “حاج ماموستا ملامحمد محمدی” امام جمعه معزز اهل سنت […]

 بهرام فاضلی طی پیامی ضایعه درگذشت ملامحمد محمدی؛ امام جمعه اهل سنت کرمانشاه را تسلیت گفت.

انا لله و انا الیه راجعون

خانواده گرانقدر و متدین محمدی 

کل من علیها فان و یبقی وجه ربک ذو الجلال و الاکرام

خبر عروج مجاهد فقید و عالم وارسته “حاج ماموستا ملامحمد محمدی” امام جمعه معزز اهل سنت شهر کرمانشاه، مایه تأثر و تألم گردید.

رحلت جانسوز  امام جمعه محترم  اهل سنت شهر کرمانشاه را به محضر روحانیت معظم استان، مردم فهیم، فرزندان و خانواده معزز ایشان تسلیت و تعزیت عرض می نمایم. این عالم وارسته سالیان متمادی در کسوت علم و فقه مشغول تدریس و افتاء و محل رجوع مردم متدین بودند که در سنگر محراب و مسجد و دفاع از آرمانهای نظام مقدس انقلاب اسلامی و منویات رهبر معظم انقلاب از جمله روحانیون متعهد و مقید و از پشتوانه های نظام جمهوری اسلامی در استام کرمانشاه بودند.

ضمن تسلیت این ضایعه دردناک به خانواده معزز از درگاه خداوند منان و رحمان برای آن مرد متدین، آمرزش و علو درجات و برای خانواده محترم و سایر بازماندگان صبر جمیل و اجر جزیل مسألت دارم تا از خزانه غیبش و به لطف و کرمش، برکات و عنایات خویش را بر شما نازل  بفرماید.

بهرام فاضلی

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمانشاه

اخبار مرتبط

نظرات