رفتن به بالا

«میلکان بخوان ، بیشتر بدان»

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • شنبه ۱ آبان ۱۴۰۰
  • السبت ۱۶ ربيع أول ۱۴۴۳
  • 2021 Saturday 23 October

معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد استان کرمانشاه با بیان اینکه این نهاد آمادگی دارد نیروی انسانی مورد نیاز کارفرمایان را تامین کند، گفت: کارفرمایانی که مددجویان تحت حمایت را به کار گمارند از بسته های تشویقی این نهاد شامل وام های قرض الحسنه و پرداخت حق بیمه سهم کارفرما بهره مند می شوند. به […]

معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد استان کرمانشاه با بیان اینکه این نهاد آمادگی دارد نیروی انسانی مورد نیاز کارفرمایان را تامین کند، گفت: کارفرمایانی که مددجویان تحت حمایت را به کار گمارند از بسته های تشویقی این نهاد شامل وام های قرض الحسنه و پرداخت حق بیمه سهم کارفرما بهره مند می شوند.

به گزارش میلکان آنلاین، رضا طاهری، معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد استان کرمانشاه با بیان اینکه این نهاد به کارفرمایانی که مددجویان جویای کار تحت حمایت را به کارگمارند بسته های تشویقی اعطا می کند، گفت: یکی از این بسته های تشویقی اعطای ۵۰ میلیون تومان وام قرض الحسنه با کارمزد ۴ درصد به ازای به کارگیری هر مددجو است.

طاهری ادامه داد: از دیگر بسته های تشویقی این نهاد پرداخت حق بیمه سهم کارفرما به مدت دو سال متوالی است.

وی با اشاره به اینکه این نهاد آمادگی دارد نیروی انسانی مورد نیاز کارفرمایان را از میان مددجویان تامین کند، عنوان کرد: همچنین کمیته امداد به نیروی انسانی به کار گماشته شده از سوی کارفرمایان آموزش های فنی و حرفه ای رایگان ارائه می دهد.

معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد استان کرمانشاه تصریح کرد: کارفرمایانی در صورت نیاز به نیروی انسانی می توانند به دفاتر کمیته امداد در شهرستان ها مراجعه و نیروی مورد نیاز خود را براساس جنسیت، مهارت، سن و .. انتخاب کنند.

اخبار مرتبط

نظرات