رفتن به بالا

«میلکان بخوان ، بیشتر بدان»

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • سه شنبه ۴ آبان ۱۴۰۰
  • الثلاثاء ۱۹ ربيع أول ۱۴۴۳
  • 2021 Tuesday 26 October

اداره فرهنگ و ارشاد شهرستان دالاهو با همکاری اداره کل فرهنگ ارشاد اسلامی استان کرمانشاه و خانه تنبور چهارمین جشنواره کهن آواهای تنبور و موسیقی مناطق کورد نشین برگزار کرد به گزارش میلکان آنلاین این جشنواره با هدف حفظ و اشاعه موسیقی مقامی و کردی ؛شناسایی استعداد های جوان ، حمایت و قدرشناسی از تلاش […]

اداره فرهنگ و ارشاد شهرستان دالاهو با همکاری اداره کل فرهنگ ارشاد اسلامی استان کرمانشاه و خانه تنبور چهارمین جشنواره کهن آواهای تنبور و موسیقی مناطق کورد نشین برگزار کرد

به گزارش میلکان آنلاین این جشنواره با هدف حفظ و اشاعه موسیقی مقامی و کردی ؛شناسایی استعداد های جوان ، حمایت و قدرشناسی از تلاش های موثر هنرمندان در بخش های، تنبور نوازی، سازهای کوردز، آوا های کهن ،ساز های بادی برگزار شد

این جشنواره در گروه های
سنی الف نونهالان (تاپایان ۱۲سالگی)
ب نوجوانان (۱۲تا۱۶سالگی)
پ جوانان الف (۱۷ تا ۲۱ سالگی )
ج جوانان ب( ۲۲ تا۲۷ سالگی)

اسامی برگزیدگان چهارمین جشنواره به این صورت است که
بخش تک نوازی تنبور رده سنی الف
نفر اول امیرحسین شمس
نفر دوم محمد رضا شاهی
نفر سوم ایلیا احمدی فر
رده سنی ب
هاتف مراد خانی
علیرضا حیدری
سیده آتوسا فرهادی
رده سنی ج
به صورت مشترک سید علی شاه ابراهیمی وگزار فتحی
به صورت مشترک سید سیاوش شاه ابراهیمی وسینا کاظمی
به صورت مشترک عابدین ملکی وآرمان صادقی

بخش مقام خوانی رده سنی الف
نفر اول یوسف عباسی و الینا مروتی
نفر دوم ایوب عباسی ، آرمان عزیزی
نفر سوم کسری کاکائی

رده سنی ب
حسین اعظمی ومهیاردانا طوسی
حامد طاهری وهادی مرادی میر حصاری
و نفرات سوم به صورت مشترک سید فرهاد فرهادی،نوید ویسی ،سیروان فتحی،پژمان ظاهری نیا

رده سنی ج
نفر اول حافظ عسگری
نفر دوم جهاندار ملکی
نفرات سوم سید فلاح و پدارم ظاهری نیا

بخش مقام نوازی در تمام گروه های سنی
نفرات اول رها افضلی ،اهورا نظری،سارینا مرادی ،عزل عباسی، رامین مروتی میرحصاری ،سپهر حسینی وپویا عزیزی

نفرات دوم :کیان ناصری،سیده گلرخ شاه ابراهیمی، دریا کاکایی،اهورا رضایی،وریا کریمی،رومینا نوروزی،علیرضا میرزایی،فرهاد فتاحی،علی محراب پور،فاطمه زارعی،یحر بدره و لیلا ناصری

نفرات سوم ، سارا کاکایی،مهتاب فحتی،دایراک یادگاری ،ثمر عباسی،کاوهدعبد الحسینی،دنیا کاکایی،امیر حسینی، سبد وصال حسینی، سیروان رستمیان، شیرین عباسی،مهرداد عزیزی، آرمین دارابی
در بخش هوره نفرات اول تا سوم به ترتیب:جهاندار ملکی،نوید ویسی وسجاد رضایی
در بخش شمشمال نفرات اول تا سوم به ترتیب:اسماعیل محمودی،عبدالباسط مرادی و کامیار شریفی

در بخش دوزله عبدالباسط مرادی ،مصطفی خانی به ترتیب نفر اول و دوم شدند

در بخش نرمه نای یسنا عارفی در بخش آواز کردی رضا کهریزی برگزیده شدند

داوران بهرام ناصری در بخش نوازندگی ساز ودهلدشاسیته تقدیر معرفی کردند

نحوه اهدا لوح تقدیر و جوایز برگزیدگان بزودی اعلام خواهد شد

اخبار مرتبط

نظرات