رفتن به بالا

«میلکان بخوان ، بیشتر بدان»

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • سه شنبه ۲۷ مهر ۱۴۰۰
  • الثلاثاء ۱۲ ربيع أول ۱۴۴۳
  • 2021 Tuesday 19 October

فرمانده انتظامی شهرستان کرمانشاه از انهدام یک باند حفاری غیرمجاز و دستگیری ۶ عضو آن خبر داد. به گزارش میلکان آنلاین ، سرهنگ “حسین براری” اظهار داشت: ماموران پاسگاه جلالوند حین گشتزنی شبانه در جاده اصلی سنگ تاریخی “سان رستم” به ۶ نفر برخورد کردند که با دیدن پلیس خود را مخفی کردند. وی ادامه […]

فرمانده انتظامی شهرستان کرمانشاه از انهدام یک باند حفاری غیرمجاز و دستگیری ۶ عضو آن خبر داد.
به گزارش میلکان آنلاین ، سرهنگ “حسین براری” اظهار داشت: ماموران پاسگاه جلالوند حین گشتزنی شبانه در جاده اصلی سنگ تاریخی “سان رستم” به ۶ نفر برخورد کردند که با دیدن پلیس خود را مخفی کردند.
وی ادامه داد: ماموران با مشاهده این صحنه و مشکوک شدن به رفتار آنها، در عملیاتی غافلگیرانه همه افراد مخفی شده را دستگیر و مورد بازجویی قرار دادند.
سرهنگ براری گفت: افراد دستگیر شده در بازجویی ها اعتراف کردند برای حفاری زمین و یافتن گنج و وسایل قیمتی در منطقه حضور پیدا کرده اند.
فرمانده انتظامی شهرستان کرمانشاه تصریح کرد: ماموران پاسگاه در ادامه موفق به کشف یک دستگاه موتور برق، ۲ دستگاه دریل و یک کپسول گاز از اعضای باند حفاری غیرمجاز شدند.
وی در پایان با اشاره به توقیف ۲ دستگاه خودرو پژو ۴۰۵ از تشکیل پرونده ای در این خصوص و معرفی افراد دستگیر شده به دستگاه قضائی جهت صدور حکم لازم خبر داد.

اخبار مرتبط

نظرات