رفتن به بالا

«میلکان بخوان ، بیشتر بدان»

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • شنبه ۱ آبان ۱۴۰۰
  • السبت ۱۶ ربيع أول ۱۴۴۳
  • 2021 Saturday 23 October

فرمانده انتظامی استان از انهدام باند قاچاق سلاح در شهر “ماهیدشت” و کشف ۲۵ قبضه سلاح جنگی با تلاش ماموران پلیس امنیت عمومی خبر داد. به گزارش میلکان آنلاین، سردار “علی اکبر جاویدان” در جمع خبرنگاران اظهار داشت: پس از اطلاع پلیس امنیت عمومی استان مبنی بر فعالیت یک باند قاچاق اسلحه و اینکه با […]

فرمانده انتظامی استان از انهدام باند قاچاق سلاح در شهر “ماهیدشت” و کشف ۲۵ قبضه سلاح جنگی با تلاش ماموران پلیس امنیت عمومی خبر داد.
به گزارش میلکان آنلاین، سردار “علی اکبر جاویدان” در جمع خبرنگاران اظهار داشت: پس از اطلاع پلیس امنیت عمومی استان مبنی بر فعالیت یک باند قاچاق اسلحه و اینکه با وارد کردن تعدادی سلاح از کشورهای همجوار به داخل کشور، قصد دارند آنها را از استان های همسایه وارد کرمانشاه کنند، رسیدگی فوری به موضوع در دستور کار قرار گرفت.
وی ادامه داد: ماموران با انجام تحقیقات گسترده و اشراف اطلاعاتی خود موفق به شناسایی مسیر حرکتی ۲ دستگاه خودروی پژو ۴۰۵ قاچاقچیان شده و پس از هماهنگی با مقام قضائی، آنها را در ورودی شهر ماهیدشت متوقف کردند.
سردار جاویدان تصریح کرد: در بازرسی از خودروهایی توقیفی قاچاقچیان سلاح، ۲۵ قبضه کلت کمری کشف و در این راستا ۴ نفر هم دستگیر شدند.
فرمانده انتظامی استان کرمانشاه با بیان اینکه تحقیقات مربوط به این باند ادامه دارد، گفت: در صورتی که افرادی دیگر هم با این باند همکاری داشته باشند دستگیر خواهند شد.

اخبار مرتبط

نظرات