رفتن به بالا

«میلکان بخوان ، بیشتر بدان»

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • سه شنبه ۲۷ مهر ۱۴۰۰
  • الثلاثاء ۱۲ ربيع أول ۱۴۴۳
  • 2021 Tuesday 19 October

رئیس پلیس راه استان از وقوع ۲ سانحه منجر به فوت طی شب گذشته خبر داد و گفت: در این حوادث ۲ نفر کشته و یک نفر هم زخمی شدند. به گزارش میلکان آنلاین، سرهنگ “محمد حیدری” اظهار داشت: حادثه نخست ساعت ۲۰:۳۰ دقیقه جمعه شب در کیلومتر ۲۰ محور فرعی دشت ذهاب میان ۲ […]

رئیس پلیس راه استان از وقوع ۲ سانحه منجر به فوت طی شب گذشته خبر داد و گفت: در این حوادث ۲ نفر کشته و یک نفر هم زخمی شدند.
به گزارش میلکان آنلاین، سرهنگ “محمد حیدری” اظهار داشت: حادثه نخست ساعت ۲۰:۳۰ دقیقه جمعه شب در کیلومتر ۲۰ محور فرعی دشت ذهاب میان ۲ دستگاه خودروی پراید و نیسان و یک دستگاه موتورسیکلت رخ داد.
وی افزود: در این حادثه راکب موتورسیکلت جان خود را از دست داد و سرنشین دیگر آن نیز مصدوم شد.
سرهنگ حیدری تصریح کرد: طبق نظر کارشناسان، خودروهای وانت نیسان و پراید هرکدام ۵۰ درصد به علت عدم رعایت حق تقدم مقصر شناخته شدند.
رئیس پلیس راه استان کرمانشاه یادآور شد: در حادثه دوم نیز که ساعت ۲۲:۳۰ دقیقه بوقوع پیوست یک دستگاه خودروی ال ۹۰ حوالی پلیس راه قزانچی با یک عابر پیاده برخورد کرد.
وی گفت: بر اثر این برخورد عابر پیاده به علت شدت جراحات وارده جان خود را از دست داد.
سرهنگ حیدری تصریح کرد: کارشناسان پلیس راه ۵۰ درصد علت وقوع این حادثه را متوجه خودرو به علت عدم توجه به جلو و ۵۰ درصد را نیز متوجه عابر پیاده به خاطر استفاده نکردن از پل عابر پیاده عنوان کرد.

اخبار مرتبط

نظرات