رفتن به بالا

«میلکان بخوان ، بیشتر بدان»

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • چهارشنبه ۲۸ مهر ۱۴۰۰
  • الأربعاء ۱۳ ربيع أول ۱۴۴۳
  • 2021 Wednesday 20 October

با حضور  بازوند استاندار کرمانشاه، معاونین استانداری، مهندس نوربخش حاتمی رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان کرمانشاه، معاونین و مدیران سازمان، فرماندار شهرستان روانسر و مسئولین محلی، دومین واحد تولید خوراک دام و طیور شهرستان روانسر در فاز خوراک طیور صبح امروز افتتاح شد. به گزارش میلکان آنلاین ، این واحد افتتاحی دومین واحد خوراک دام […]

با حضور  بازوند استاندار کرمانشاه، معاونین استانداری، مهندس نوربخش حاتمی رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان کرمانشاه، معاونین و مدیران سازمان، فرماندار شهرستان روانسر و مسئولین محلی، دومین واحد تولید خوراک دام و طیور شهرستان روانسر در فاز خوراک طیور صبح امروز افتتاح شد.
به گزارش میلکان آنلاین ، این واحد افتتاحی دومین واحد خوراک دام روانسر به حساب می آید که ظرفیت آن ۲۰هزار تن در سال می باشد.
لازم به ذکر است میزان سرمایه گذاری این طرح ۵۵ میلیارد بوده که مجری طرح برای راه اندازی این واحد تولیدی ۳۰میلیارد ریال تسهیلات دریافت نموده که ۲۷میلیارد ریال آن ثابت و ۳میلیارد ریال سرمایه در گردش می باشد.
گفتنی است طرح مذکور به صورت مستقیم برای ۲۰نفر اشتغال ایجاد نموده است ضمن اینکه به صورت غیر مستقیم به حفظ و ایجاد اشتغال دامداری ها، رانندگان حمل و نقل، بازاریاب و… نیز کمک می نمایند.
محل دریافت تسهیلات این طرح از محل اعتبارات زلزله مناطق مرزی بانک کشاورزی با نرخ سود ۴درصد می باشد.

اخبار مرتبط

نظرات