رفتن به بالا

«میلکان بخوان ، بیشتر بدان»

تعداد اخبار امروز : 16 خبر


  • سه شنبه ۸ مهر ۱۳۹۹
  • الثلاثاء ۱۱ صفر ۱۴۴۲
  • 2020 Tuesday 29 September
اوقات شرعی

یادداشت خلیل تنها، تاجر و تولید کننده نمونه استان کرمانشاه؛

بدون اعتماد در هیچ زمینه‌ای توسعه پیدا نمی‌کنیم /اسلحه شکستن اعتماد،دروغ است

یکی از شاخص های توسعه یافتگی ،ایجاد اطمینان واعتماد در جامعه است. اعتماد هم جایگاه فرهنگی و اجتماعی دارد وهم تاثیر زیادی در توسعه یافتگی دارد. با ایجاد فضای اعتماد می‌توان در راه توسعه یافتگی قدم برداریم. ما باید اعتماد کنیم و این اعتماد خیلی صادقانه بیان شود و صادقانه عمل شود تا باورهایمان شکوفا […]

یکی از شاخص های توسعه یافتگی ،ایجاد اطمینان واعتماد در جامعه است.
اعتماد هم جایگاه فرهنگی و اجتماعی دارد وهم تاثیر زیادی در توسعه یافتگی دارد.
با ایجاد فضای اعتماد می‌توان در راه توسعه یافتگی قدم برداریم.
ما باید اعتماد کنیم و این اعتماد خیلی صادقانه بیان شود و صادقانه عمل شود تا باورهایمان شکوفا شود. در حال حاضر در جامعه اعتماد کمرنگ شده و وظیفه ماست که آنرا پر رنگ کنیم.
برای ترویج اعتماد و اطمینان باید از خودمان شروع کنیم. باید اعتماد رابسازیم و هرگاه اعتماد را ساختیم، اقتصاد رشد می‌کند.
اگر اعتماد را ساختیم فرهنگ، دانش، بهداشت و درمان همگی رشد می‌کند. در کل این ‌باورها هستند که رشد می‌‌کنند. این خیلی مهم است در کشوری زندگی کنیم که اعتماد نقش کلیدی را در شکوفایی داشته باشد. زمانی که اعتماد نباشد سنگ روی سنگ بند نمی‌شود.
ایجاد اعتماد تمام مشکلات را حل می‌کند مردم باید به مسئولین اعتماد کنند ومسئولین به مردم. اسلحه کشتن اعتماد، دروغ است. اگر اعتماد وجود نداشته باشد هیچ وقت به توسعه یافتگی نمی رسیم.زیربنای توسعه صداقت است ودنیا به سمت و ‌سوی تغییر حرکت می‌کند.
تغییراتی که بر مبنای تفکرات باشد. باید به صنعتی کردن کشوربه معنای غنی سازی مردم وافزایش درآمد نگاه کنیم. مسئولین باید همراه، همدل ‌و همگام با بخش خصوصی باشند. هیچ راهی نداریم مگر آنکه در مسیر توسعه قدم بر داریم. مسیر توسعه از گذر آگاهی،علم، دانش و منطق می‌گذرد. یک کشور نمیتواند توسعه یابد مگر آنکه در آرامش ‌و ثبات باشد.
باید بدانیم قدرت سیاسی به خودی خود برای مردم رونق و ‌شکوفایی به ارمغان نمی آورد و تلاش وقدرت اقتصادی نیز درکشوربدون قدرت سیاسی به موفقیت نمی انجامد. با پیوستن این دو به یکدیگر هم ثبات سیاسی وهم ثبات اقتصادی برای سازندگی کشور فراهم می‌شود .
درمراسم روز ملی صنعت و معدن عزیزان به مشکلات اشاره کردند. انشاا…دولتمردان بتوانند مسایل ومشکلات تولید کننده را حل کنند. جا دارد از خادمین مردم جناب مهندس بازوند استاندار کرمانشاه، جناب دکتر حاتمی معاون استاندار وآقای مهندس دارابی ‌و معاونین محترمشان تشکر کرد.
خداوند به خادمین اسلام و مسلمین توفیق خیر عنایت بفرماید.

اخبار مرتبط

نظرات