رفتن به بالا

«میلکان بخوان ، بیشتر بدان»

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • سه شنبه ۲۷ مهر ۱۴۰۰
  • الثلاثاء ۱۲ ربيع أول ۱۴۴۳
  • 2021 Tuesday 19 October

استاندار كرمانشاه تاكيد كرد: نظارت هاي لازم به منظور رعايت پروتكل هاي بهداشتي در استان بايد افزايش پيدا كند و در اين راستا فرمانداران وظيفه مهمي به عهده دارند. به گزارش میلکان آنلاین ؛ هوشنگ بازوند امروز در جلسه كارگروه مقابله با كرونا استان اظهار داشت: فرمانداران نظارت ویژه و جدی بر اجرای دستورالعمل ها […]

استاندار كرمانشاه تاكيد كرد: نظارت هاي لازم به منظور رعايت پروتكل هاي بهداشتي در استان بايد افزايش پيدا كند و در اين راستا فرمانداران وظيفه مهمي به عهده دارند.

به گزارش میلکان آنلاین ؛ هوشنگ بازوند امروز در جلسه كارگروه مقابله با كرونا استان اظهار داشت: فرمانداران نظارت ویژه و جدی بر اجرای دستورالعمل ها و‌ مصوبه های ستاد استانی کرونا برای جلوگیری از برگزاری تجمعات به ویژه مراسم های عروسی و عزاداری ها داشته باشند.

وي بيان داشت: طي بازديدي كه از شهر كرمانشاه در روزهاي گذشته انجام شده، رعايت پروتكل هاي بهداشتي در شهر كرمانشاه كمتر شده لذا نظارت بر رعايت اين پروتكل ها از سوي مردم بايد افزايش پيدا كند.

وي همچنين خواستار نظارت بيشتر بر فروشندگان مواد غذايي سيار در سطح شهر از سوي دستگاه هاي ذيربط شد.

استاندار كرمانشاه تصريح كرد: وضعيت استان در بحث رعايت پروتكل ها طي چند مدت گذشته خوب بود اما در حال حاضر دوباره اين رعايت ها كمتر شده لذا رسانه ها به ويژه صداوسيما با اقناع سازي جامعه و شهرداري كرمانشاه با نظارت بيشتر، مردم را به رعايت پروتكل هاي بهداشتي ترغيب كنند.

بازوند با بيان اينكه شهرداری چه برنامه ای برای پارک ها و مراکز تفریحی دارد؟، گفت: احساس می شود شهرداری برنامه ای برای مقابله با کرونا برای جلوگیری از تجمع مردم در مراکز تفریحی و پارک ها و آموزش و فرهنگ سازی ندارد.

وي ادامه داد: اگر يك نفر بدون ماسك وارد اتوبوس درون شهري شود چنانچه اين فرد ناقل بيماري باشد مانند يك بمب داخل اتوبوس است لذا نظارت بر سیستم های حمل و‌نقل عمومی اتوبوس ها و تاکسی ها افراد با شهرداري كرمانشاه است.

استاندار كرمانشاه تاكيد كرد: خيلي از مغازه داران از ماسک استفاده نمی کنند، اگر این شرایط رعایت نشود؛ کرمانشاه دوباره وارد پیک می شود.

وي با بيان اينكه بر اساس مصوبه ستاد ملی کرونا هر فردی بخواهد خدمات دریافت کند باید از ماسک استفاده کند، گفت: در شهرداري كرمانشاه بايد يك ستادي راه اندازي گردد كه اين ستاد نظارت در سطح شهر را با حضور دستگاه هاي ذيربط افزايش دهد.

اخبار مرتبط

نظرات