رفتن به بالا

«میلکان بخوان ، بیشتر بدان»

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • سه شنبه ۴ آبان ۱۴۰۰
  • الثلاثاء ۱۹ ربيع أول ۱۴۴۳
  • 2021 Tuesday 26 October

به گزارش میلکان آنلاین؛ هوشنگ بازوند در نشست با قطعه سازان صنعت خودروسازی استان که با حضور دکتر مقیمی مدیر گروه صنعتی ایران خودرو و کارآفرینان این حوزه برگزار شد؛ اظهار داشت:  بر اساس منطقه بندی وزارت کشور، کرمانشاه دبیری منطقه ۴ کشور شامل؛ کردستان، کرمانشاه، ایلام، همدان، خوزستان و لرستان را عهده دار است. وی […]

به گزارش میلکان آنلاین؛ هوشنگ بازوند در نشست با قطعه سازان صنعت خودروسازی استان که با حضور دکتر مقیمی مدیر گروه صنعتی ایران خودرو و کارآفرینان این حوزه برگزار شد؛ اظهار داشت:  بر اساس منطقه بندی وزارت کشور، کرمانشاه دبیری منطقه ۴ کشور شامل؛ کردستان، کرمانشاه، ایلام، همدان، خوزستان و لرستان را عهده دار است.

وی افزود: کرمانشاه حوزه صنعت و پتروشیمی را به عنوان محور توسعه خویش انتخاب کرده است و در همین راستا گسترش فعالیت های سایت خودروسازی صحنه و همچنین تقویت قطعه سازان این حوزه، یکی از اولویت های توسعه در بخش صنعت استان است.

نماینده عالی دولت در استان کرمانشاه در بخش دیگری از سخنانش از عملکرد صنعتکاران و قطعه سازان در دوران کرونا تجلیل کرد و گفت: در دوران بحران کرونا ۱۱ هزار نفر در استان کرمانشاه برای دریافت بیمه بیکاری ثبت نام کرده اند که تنها ۵ درصد آن ها به صنعت تعلق دارد.

مهندس بازوند ادامه داد: علی رغم تمامی فشارهای ناشی از تحریم ها و بحران کرونا، بسیاری از واحدهای صنعتی استان حتی یک روز دارو چرخه تولید را تعطیل نکردند که این نشان از همت والا و توانمندی های این عزیزان دارد.

وی با تاکید بر لزوم افزایش حمایت ها از تولیدکنندگان داخلی اظهار داشت: باید تاب آوری صاحبان صنایع و تولید کنندگان داخلی از جمله قطعه سازان را در برابر فشارهای اقتصادی بالا ببریم.

استاندار کرمانشاه تاکید کرد: تقویت قطعه سازان در واقع تقویت و رونق صنعت خودروسازی کشور و توسعه این بخش بسیار مهم است.

اخبار مرتبط

نظرات